Loading…

Kauno golfo klubas “Elnias”

Vytautas Motiejūnas – golfo klubo Lietuvoje sumanytojas ir įkūrėjas, pirmasis Lietuvos golfo federacijos ir golfo klubo “Elnias” prezidentas. V.Motiejūnui kilo mintis įkurti golfo klubą dar 1998 metais, po to sekė dviejų metų darbas. 2000 m. birželio 30 d. Kauno rajone, Didžiosiose Lapėse, duris atvėrė pirmasis golfo aikštynas Lietuvoje – pavadinimu “Elnias”. Golfo klubas yra patogioje vietoje – tik 15 km nuo Kauno miesto.Golfo aikštynas “Elnias” turi 9 duobučių laukus, tačiau ateityje numatoma išplėsti, įrengiant papildomus devynis laukus.Rengiant golfo aikštyną, talkino ir daug žymių Lietuvos žmonių, įskaitant ir tuometį Lietuvos Respublikos Prezidentą Valdą Adamkų. Prezidentas turėjo didelę įtaką, nes apie golfą suvokė kur kas daugiau nei pats Vytautas Motiejūnas. Jis sutiko būti vyriausiuoju konsultantu.Net šešerius pirmuosius savo darbo metus (2000-2006 m.)  golfo klubo “Elnias” aikštynas buvo vienintelis pasirinkimas šalyje. Po 2006 m. vasaros, Lietuvoje pradėjo steigtis daugiau golfo aikštynų. Dabar golfo mėgėjai bei mūsų tautiečiai iš Amerikos ar kitų pasaulio šalių, kuriose golfas turi gilias tradicijas, Lietuvoje turi kur praleisti savo laisvalaikį žaisdami golfą.

Šiuo metu golfo klubui “Elnias” priklauso 170 įvairaus amžiaus ir specialybių žmonių. Nemaža jų dalis dalyvavo iškilmingame atidaryme ir jiems buvo įteikti klubo narių pažymėjimai. Atidaryme dalyvavo golfo žaidėjai iš Amerikos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos. Čia lankėsi Vokietijos ambasadorius Lietuvoje Detlef von Bergas, Seimo narė Kazimiera Prunskienė, Kauno apskrities viršininkas Giedrius Buinevičius, Kauno meras Erikas Tamašauskas ir kiti žinomi politikos ir visuomenės veikėjai.

Klubui priklauso gerai žinomi sporto, politikos, verslo pasaulio atstovai. Štai keletas pavardžių: Prezidentas Valdas Adamkus, Seimo narys iš JAV Dr. Kazys Bobelis, Arvydas Sabonis, Vydas Gedvilas, žymiųjų tenorų trijulė – Virgilijus Noreika, Vladimiras Prudnikovas, Edvardas Kaniava, Rimas Kurtinaitis , broliai Garbaravičiai ir visa eilė kitų garsių žmonių.

Golfo klube “Elnias” kiekvieną dieną sutiksi besitreniruojančius ar turiningai laiką leidžiančius patyrusius bei tik ką pradėjusius žaisti žaidėjus. Dažnas čia lankosi ir mėgaujasi gamtos prieglobsčiu su visa šeima. Ypatingai gausiai klube lankosi ir golfo paslaptis bando įminti jaunimas, Kauno studentija.

Aktyviausiu periodu, klube organizuojami įvairūs renginiai bei turnyrai: sezono atidarymo turnyrai, Prezidento taure, Toyota taurė ir kt.Per visą golfo klubo “Elnias” gyvavimo laikotarpį, paruošta daugiau kaip du šimtai golfo žaidėjų.
Klube, golfo žaidimą paįvairina patiekalai, pagaminti iš elnienos. Mat per 40 ha miško plote Vytautas Motiejūnas laiko net kelis šimtus elnių. Taip pat čia galite paragauti ar paskaninti savo patiekalą ypatingu gėrimu – elnio ragų užpilu. Maloniai kviečiame užsukti pas mus ir visa tai išbandyti patiems!

DAUGIAU INFORMACIJOS WWW.GOLFOKLUBASELNIAS.LT

Mūsų teikiamos paslaugos
Golfo žaidimas

Banketai/ Furšetai / Pobūviai
Konferencijos
Muzikos vakarai
Elnių medžioklė
Nakvynė viešbutyje
Aikštyno charakteristika:
Duobučių skaičius: 9
Duobučių PAR: 28
Bendras lauko ilgis: 1.270m

Kainos
Žaidimo kainos:
Treniruočių laukas – nemokamai (tik lazdų ir kamuoliukų nuoma)
9 duobučių žaidimas – 50 Lt
18 duobučių žaidimas – 80 Lt
Moksleiviams ir studentams – 10 Lt
Vaikams iki 16 m. – nemokamai
LKKA studentai su treneriu – nemokamai
Savarankiškai žaisti aikštyne (lauke) galima turint golfo žaliąją kortelę arba handikapo (HCP) kortelę!
________________________________________
Inventoriaus nuoma:
Pilnas komplektas (lazdos ir krepšys) – 25 Lt
Viena lazda – 5 Lt
Viena lazda (moksleiviams ir studentams) – 1 Lt
Vienas žetonas (34 kamuoliukų) – 10 Lt
Du žetonai (68 kamuoliukų) – 15 Lt
________________________________________
Klubo nario mokesčiai:Stojamasis mokestis asmeniui – 2.000 Lt
Stojamasis mokestis šeimai – 2.500 Lt 
Metinis klubo nario mokestis: Asmeniui – 500 Lt; Šeimai – 800 Lt
Metinis abonementas: Asmeniui – 1.000 Lt (ne klubo nariui suteikia neribotą galimybę žaisti aikštyne ir treniruotis)  ________________________________________
žalios kortelės kursai:
1-3 žm. – 200 Lt
4-8 žm. – 400 Lt
Žalios kortelės egzaminas – 70 Lt
________________________________________
Golfo kursai:1 pamoka (30 min.) 1 žm. – 30 Lt
1 pamoka (50 min.) 1 žm. – 50 Lt
1 pamoka (30 min.) 2-5 žm. – 60Lt
1.5 val. pamoka grupei 5-15 žm. – 30 Lt / žmogui
9 duobučių žaidimo mokymas 1-2 žm. – 100 Lt
9 duobučių žaidimo mokymas 2-5 žm. – 200 Lt
9 duobučių žaidimo mokymas 5-15 žm. – 40 Lt / žmogui

Kontaktai:
tel./fax. +370 47 02 37, tel./mob. +370 686 30 777 Vytautas
Tel./mob +370 636 63 072 Mindaugas
el. paštas. elnias@hotmail.comInt.
svetainė WWW.GOLFOKLUBASELNIAS.LT

Mūsų rekvizitai:
Golfo klubas “Elnias”
D.lapės , Kauno raj. LT-54400
Kodas 160288191
A.s. LT62 7230 0000 0070 0210
AB Medicinos bankas “Kauno skyrius”