Loading…

Kaverno – Pub for Students

Jau visai netrukus Vilniaus širdyje apsilankyti kvies moderni, jauniems žmonėms skirta pramogų ir poilsio zona. Spalio 10-ąją, adresu Gedimino pr. 2 atsidarys pats studentiškiausias disko baras „Kaverno“.

Nuotaikingu šūkiu „Studentaukim!“ duris atveriantis baras taps tikra laisvalaikio oaze Vilniuje studijuojančiam jaunimui. Akiai malonus interjeras kiekvieną apsilankiusįjį privers pasijusti esant egzotiškame atogrąžų urve, o itin „studentiškai“ nusiteikęs personalas paliks tik pačius geriausius įspūdžius.

Dieną baras studentus kvies atsipūsti nuo mokslų prie karštos arbatos puodelio ir atsipalaiduoti jaukioje atmosferoje. Čia kiekvienas studentas ras vietą prisėsti ir tarpusavyje pasišnekučiuoti, o prireikus – ir pasimokyti. Studijoms būtinos informacijos pasiekiamumą užtikrins bare esanti bevielio interneto prieiga.

Tikriausiai nė vienas studentas savo gyvenimo neįsivaizduoja be linksmybių. Gerai nuotaikai palaikyti, vakarais „Kaverno“ transformuosis į pašėlusių vakarėlių zoną. Naktimis čia vyks teminiai vakarėliai, o siautulingą atmosferą kurs nuotaikinga gyvo garso grupių ir didžėjų atliekama muzika.

Stalo futbolas, alaus tenisas, „litrabolas“ – tai žaidimai, kurių retas studentaujantis nėra išbandęs. „Kaverno“ pasisako už studentiškų tradicijų išsaugojimą, todėl baro kolektyvas pasirūpins, kad kiekvienas galėtų pasidžiaugti studentiškomis pramogomis tam specialiai įrengtose erdvėse.

Tiesa, mažiau siautulingai nusiteikusieji taip pat neliks nuskriausti. „Kaverno“ periodiškai organizuojamos filmų peržiūros, o smegenis pamankštinti norintieji galės dalyvauti komandiniuose protmūšiuose, rinktis iš didelės gausos nemokamų stalo žaidimų.

Baro vadybininkas Edvinas Stražnickas tvirtina, jog visiškai į studentiją orientuoto baro idėja kilo iš noro įrengti vietą, kur kiekvienas pajustų studentiško gyvenimo malonumų teikiamą džiaugsmą.

„Daugybė įvairaus amžiaus studijas baigusių žmonių tikina, jog patys įsimintiniausi yra studijų metai. Būtent tokia mintimi vadovaujamės ir mes. Mūsų tikslas – įkurti barą, į kurią rinktųsi tik linksmai nusiteikę bendraminčiai. Vilniui seniai reikėjo vietos studentams, kurioje būtų galima laisvai bendrauti, jaustis nevaržomai ir užsiimti sau įdomia veikla, tuo pačiu nesuduodant skaudaus smūgio ir taip plonoms studentų piniginėms“, – kalbėjo E. Stražnickas.

„Kaverno“ atidarymo proga vyks specialus atidarymo vakarėlis. Vaišės, šokiai ir specialiai šia proga vyksiantys konkursai – tik nedidelė dalis, to, ką išvys į spalio 10 d. 21 val. prasidėsiančias atidarymo iškilmes susirinkę žmonės.

Kad išlaikyčiau intrigą, pridursiu, kad esame parengę keletą netikėtų siurprizų mūsų svečiams”, – prasitarė šventės organizatorius E. Stražnickas.