Loading…

Kavinė – baras “Senamiesčio Laikraštis”

Prieš septynerius metus Klaipėdos senamiesčio širdyje šalia Teatro aikštes Turgaus gatvėje duris atvėrė kavinė-baras „Laikraštis”. Nedidukė tačiau labai jauki kavinė gali pasigirti savitu stiliumi ir išskirtine atmosfera , kurią pamėgo daugelis šios kavinės lankytojų.

Per septynerius darbo metus kavinės šeimininkai džiaugiasi, kad sugebėjo suburti nuolatinių klientų ratą, kurie čia lankosi kasdien ir visada gali išreikšti savo nuomonę bei pageidavimus. Už ištikimybę nuolatiniams klientams suteikiamas nuolaidas. Nenuskriausti lieka ir nauji kavinės lankytojai, nes dažnai čia vykdomos įvairios akcijos ir nuolaidos, be to nuolatiniu klientu tapti taip pat nera sunku.

Daugelis nustemba sužinoję, kad darbo dienomis kavinė lankytojus pasitinka jau nuo 7 val ryto, tačiau tai tikra tiesa. Ankstyvieji lankytojai gali ne tik pasimėgauti kvapnia ryto kava, sočiais pusryčiais ar ką tik iškeptomis varškės spurgomis, bet ir pirmieji susipažinti su dienos naujienomis, pervertę rytinę spaudą.

Rami muzika ir senamiesčio ramybė suteikia galimybę pabėgti nuo miesto triukšmo ir atsipalaiduoti pietaujant ar aptariant dalykinius klausimus prie kavos puodelio. Mums svarbu, kad pietų metu užsukę klientai galėtų greitai ir skaniai papietauti. Todel kavinės kolektyvas stengiasi, kad darbas vyktų kuo sklandžiau. Kavinė ruošia maistą ir išsinešimui. Tai labai patogu šalia dirbantiems žmonėms, kurie nori papietauti tiesiog savo darbo vietoje. Tereikia paskambinti ir užsisakyti.

Kavinė kviečia ir romantikos pasiilgusius lankytojus. Po dienos darbų ir sunkumų čia visada galite ramiai ir jaukiai praleisti vakarą savų draugų rate, kartu su mylimu žmogumi ar bendradarbiais.

Kavinėje taip pat laukiami ir patys mažiausieji. Jiems siūlome specialų vaikišką meniu, kuriame pateikiami skanūs ir nuotaikingi patiekalai, tinkantys jūsų vaikučiams.

Nepamiršti čia lieka ir sporto aistruoliai, kurie svarbias sporto varžybas gali stebėti dideliame ekrane kartu su savo draugais.

Naujame meniu siūlomas platus asortimentas užkandžių prie alaus, tad net išrankiausieji galės patenkinti savo norus. Nenusivilsite paragavę puikaus karšto pyrago su šonine užkepto sūriu, o draugų būryje siūlome pasimėgauti „Super rinkiniu”.

Kviečiame visus lankytojus išbandyti naujus kavinės patiekalus, pasimėgauti desertų gausa ir atrasti naujoves, kurios buvo kuriamos specialiai Jums!