Loading…

Kempingas “Šilaičiai” ***

Informacija apie kempingą: kempingas prie ežero, artimiausias miestas – Alytus, dirba visus metus, 1ha teritorija, 48 aikštelės, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, pavėsio pakankamai.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, nudrenuotos ir pastiprintos aikštelės su kanalizacija ir vandeniu, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, praustuvas atskiroje kabinoje, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbykla, skalbimo mašina, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, depozitas/asmeninis seifas, telefonas.

Registracijoje kalbame: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, sauna/turkiška pirtis, mini golfas, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas, nardymas, slidinėjimas. 

Inventoriaus nuoma: palapinių, namelių, kambarių, valčių nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė, restoranas, kavinė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt  (3 €)

Aikštelė 41 Lt   (12 €)

Už automobilį  7 Lt  (2€)   

Už palapinę  7 Lt  (2 €)

Šuniui  7 Lt  (2 €)

Kelio aprašymas: Nuo Seirijų 180-uoju plentu Leipalingio-Druskininkų kryptimi pavažiuoti apie 3 km ir ties ženklu “Šilaičiai” pasukti į kairę, asfaltuotu keliu iki kempingo apie 1 km.