Loading…

Kempingas “Slėnyje” ****

Tarptautinis „Kempingas Slėnyje” įsikūręs 5,6ha teritoriją užimančiame Galvės ežero pusiasalyje. Tai vienas nuostabiausių Lietuvos kampelių, esantis Trakų istoriniame – nacionaliniame parke, tik už 10 km. nutolęs nuo automagistralės Vilnius – KaunasKempingo prieplaukoje sustoja po Galvės ežerą plaukiojantis garlaivis “Skaistis”.

Kempinge puikios sąlygos poilsiui, pramogoms, vandens sportui, žvejybai. „Slėnį” supanti gamta nuostabi ne tik vasarą, bet ir žiemą. Tai patogi vieta konferencijų, susitikimų, pobūvių organizavimui visais metų laikais.
Šis tarptautinis kempingas įkurtas 1992 m. Pirmieji lankytojai buvo Vokietijos turistai. Šiandien „Slėnis” – labai populiari vokiečių, olandų, suomių, prancūzų, italų poilsio vieta. Čia visuomet sulaukiame ir daug lietuvių poilsiautojų.
Saugomoje ir naktį apšviestoje kempingo teritorijoje pastatyti dveji svečių namai bei kotedžai, vasarnamiai, administracinis pastatas, įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė, sukurtos poilsio zonos, atvirų laužaviečių vietos, sporto aikštynas, smėlėtas paplūdimys. Įrengtos dvi pirtys (garinė pirtis su vandens kaskadomis bei vandens čiuožykla ir sauna su vandens kubilu), erdvus restoranas, jauki kavinė rūsyje.
Kempinge naujai įrengti modernūs sanitariniai mazgai (dušai, prausyklos, tualetai), nuomojamos stovėjimo aikštelės su elektros lizdais.

Registratūroje kalbame: anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbomis.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  18 Lt   (5,3 €)

Už karavaną  25 Lt  (7,4 €)

Už automobilį  9 Lt  (2,4 €)   

Už palapinę   9 Lt  (2,6 €)

Autonameliui   25 Lt   (7,4 €)

Šuniui  3 Lt   (1€)

Kelio aprašymas: Kalvarija-Trakai A-9 (E-67), A-16 (E-28); Klaipėda-Vievis-Trakai A-1 (E-85); Vilnius-Trakai (E-28).