Loading…

Kempingas “Viktorija” ****

Informacija apie kempingą: kempingas prie ežero, artimiausias miestas – Marijampolė, dirba visus metus, 7,5 ha teritorija, 30 aikštelių, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, mažai pavėsio.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, praustuvas kabinoje su durimis, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, vonios kambarys šeimai, skalbykla, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, indų plovykla, telefonas.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu (krepšinis, paplūdimio tinklinis, mažasis futbolas), vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, vidaus baseinas, masažinis baseinas/SPA, sauna/turkiška pirtis, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas, nardymas, slidinėjimas, mini golfo aikštynas (19 duobučių), stalo tenisas, biliardas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, namelių, valčių, kambarių, dviračių, baidarių/kanojų nuoma.

Kita informacija: restoranas, už 1km parduotuvė, pageidaujant organizuojame pokylius 200 vietų restorane, turime konferencijų ir pokylių sales.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt  (3 €)

Aikštelė  35 Lt  (10 €)

Už automobilį   10 Lt  (3 €)   

Už palapinę   7 Lt  (2 €)

Kelio aprašymas: Važiuojant keliu Kaunas -Suvalkai (A5/E67) prie Kalvarijos miestelio pasukti į Vištyčio kelią (200). Važiuoti apie 25km tiesiai prieš Vištyčio miestelį prie ženklo “Kempingas” sukti į kairę ir toliau vadovautis kelio ženklais.