Kuršmarių vila

Svečių namai “Kuršmarių vila” kviečia visus, mėgstančius saulę, jūrą ir ramybę, atostogauti, praleisti savaitgalius, švęsti jubiliejus ir šventes pas mus viloje ant Kuršių marių kranto. Siūlome šias paslaugas: apgyvendinimas su pusryčiais, kelionės su laivu po Kuršių marias. Iš mūsų sugautos šviežios žuvies Jūs galėsite gardžiuotis savininkės firmine žuviene, rūkytu karšiu, ungurių ir kitos Kuršių marių žuvies. Pagal seną kuršių paprotį pamaryje išsikepsite ant laužo žiobrių.

Apsigyventi galima viename keturvietyje liukso ir šešiuose triviečiuose apartamentuose. Visuose kambariuose yra atskiri higienos kambariai (dušai, prausyklės ir WC).

Galite išsinuomoti ir rusišką garinę pirtį, vandens motociklą, slides, dviračius.

“Kuršmarių vila” nuomojama visus metus. Čia taip pat savaitgaliais pradedama organizuoti renginiai su gyva muzika, atrakcijomis, karaoke ir ne vasaros sezono metu.

Nepraleiskite progos vieni iš pirmųjų rezervuoti poilsio vietas “Kuršmarių viloje” ir Jūs sugrįšite kiekvienais metais pas mus vėl ir vėl. Nuoširdžiai laukiame Jūsų Neringos m. Preilos kurorte adresu Preilos g. – Nr. 93.