Loading…

Laisvojo meno buveinė “Raudona ZOOna”

Laisvojo meno buveinė “Raudona ZOOna”, Laisvės al. 106, Kaune, balandžio 1 d., šeštadienį, 19 val. kviečia į jau trečiąjį kūrybinį eksperimentinį vyksmą „Poezijos katilas“.

„Poezijos katilas“ – nuo 2015-ųjų gyvuojanti kūrybinė iniciatyva, telkianti poezijos mylėtojus: profesionalius rašytojus, mėgėjus, klausytojus/skaitytojus.

Šįkart grįžtame prie pirmosios viešos iniciatyvos idėjos ir kviečiame vėl susiburti aplink poezija kunkuliuojantį katilą, kuriame virsime ir skanausime Jūsų kūrybą. Dalyvauti gali visi norintys ir mylintys poeziją. Renginio dalyvių prašome atsinešti savos kūrybos spausdintą ar aiškiai ranka rašytą tekstą, kuris taps kulminacinio vakaro patiekalo ingredientu. Autorystę galite nurodyti, galite ne. Galite nenurodyti nieko, arba galite pasislėpti po slapyvardžiu. Juk balandžio 1-oji – juokų ir pokštų diena, kuomet galima viskas! Tikimės, kad tai pažadins kūrybinę dalyvių išmonę ir drąsą, kuri atsiskleis patiekalo ragavimo metu, kuomet iš katilo semsime ir skanausime vieni kitų eiles, pokštausime ir juokausime, gal kartais ir surimtėdami, ar susimąstydami. Laukiama visų žanrų ir visų nuotaikų poezija. Bus ir staigmenų.

Renginio organizatoriai: Laisvojo meno buveinė „Raudona ZOOna“, „Poezijos katilo“ bendruomenė ir kūrybinis tandemas „Topinambų karetaitės“.

 

Kaina – 3 €