Loading…

Lauko tenisas

Kviečiame vaikus, ir jų tėvelius išmokti žaisti tenisą. Uždarame 8-ių kortų ecoTENNIS kiliminės dangos aikštyne galima treniruotis ištisus metus, bet kokiu oru. Patyrę ir kvalifikuoti treneriai padės ne tik išmokti žaisti lauko tenisą, bet ir mokantiems žaisti pagerinti žaidimo įgūdžius. Vaikai į Akademiją priimami nuo 5 iki 18 metų, skirstomi į grupes pagal amžių ir žaidimo lygį. Priėmimas vykdomas bet kuriuo laikotarpiu. Inventorius (kamuoliukai, raketės) treniruotėms suteikiamas nemokamai. Reikalinga sportinė apranga ir sportinė avalynė. Pirmos dvi treniruotės vaikams tik 10 Lt – pabandyk! Suaugusiems taip pat taikomos specialios nuolaidos.

Jeigu norite aktyviai ir kitaip atšvęsti savo gimtadienį, klasės išleistuves ar su kolegomis pasportavę pasėdėti pirtelėję ir atsigaivinti, bei pavalgyti, pas mus esančioje kavinėje – VISADA JŪSŲ LAUKIAM!

O jeigu atėjus vasarai nežinote, kaip sudominti savo atžalas ir, kaip jiems aktyviai praleisti atostogas, kviečiame į vaikų dienos stovyklą “VASARA KARTU SU TENISU”.

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje www.ecotennis.lt