Liepkalnio slidinėjimo trasa

Skelbiame 2015 metų slidinėjimo atidarymą! 

Laukiat sniego? – pas mus ŽIEMA!
ATSIDAROME JAU ŠIANDIEN, lapkričio 28 d. 12:00 val.!!!
Veiks dvi trasos (2, 3 trasa) ir du keltuvai (1,2 keltuvas).
Mes sniego nelaukiam – mes jį gaminam!

Papildoma informacija: 2014 m. pradėjo veikti atsinaujinusi Liepkalnio slidinėjimo trasa!

Veikia 6 trasos ir 7 keltuvai (1, 2, 3, šiaurinis, 4, 5 ir varlinukas). Varlinukas – tai pradinukų trasa. Šis šlaitas – tai geriausia vieta pradėti savo pirmas slidinėjimo pamokas su profesionaliu instruktoriumi iš Liepkalnio slidinėjimo mokyklos. Kiekvienas mokosi individualiu tempu, tačiau 3-4ių pamokų turėtų pakakti, kad pramoktumėte savarankiškai čiuožti slidėmis arba snieglente. Liepkalnio slidinėjimo mokykla – puiki vieta pasiruošti Jūsų kelionei į kalnus. Pamokas rezervuojame telefonu: +37068796392

Taip pat jau veikia ir nuomos punktas bei kavinė, o inventoriaus nuomos punkte galite išsinuomoti visą slidinėjimui reikalingą inventorių – šalmus, batus, slides bei snieglentes, skirtas visų amžių ir ūgių žmonėms. Nuomodamiesi mūsų inventorių, visą slidinėjimo įrangą gausite tvarkingą bei paruoštą naudoti! Turime:
– 300 slalomo slidžių porų – Fischer
– 200 snieglenčių – Bataleon
Slidžių ir snieglenčių užteks visiems, tik pasirinkite sau tinkamiausias!

Liepkalnio paslaugų kainas rasite mūsų tinklalapyje: http://www.liepkalnis.lt/kainos-0

Liepkalnio dirbo laikas:
Pirmadienis:     14:00 – 23:00
Antradienis:     12:00 – 23:00
Trečiadienis:    12:00 – 23:00
Ketvirtadienis: 12:00 – 23:00
Penktadienis:   12:00 – 23:00
Šeštadienis:      9:00 – 24:00
Sekmadienis:     9:00 – 22:00

Iki susitikimo ant kalno!

Papildoma informacija

KOKIUS TIKSLUS IŠSIKĖLĖME ŠIAM ŽIEMOS SEZONUI:

Sniegą garantuos dešimt patrankų

Šiuo metu mūsų darbui ne tik kad nereikia sniego pūgų ir naujo ledynmečio, bet užtenka viso labo -3 ºC temperatūros, ir jau galima gaminti sniegą. Šiemet tuo rūpinsis net 10 sniego patrankų, naujai įrengtas didelis vandens rezervuaras ir nauja siurblinė. Ši galinga vandens ir elektros sistema laisvai užtikrins visų sniego patrankų darbą, kuris garantuos, kad sniegas trasose bus kokybiškas ir pagamintas laiku.

Žinoma, pasigaminti sniego neužtenka, jį reikia ir prižiūrėti, o kaip tik tam nupirkti trys retrakai (iš jų vienas specialiai pritaikytas snow parko priežiūrai ) sniego lyginimui. Dar daugiau, paruošus trasas, jose bus galima slidinėti ir prie pliusinės temperatūros, nes mažiausias sniego dangos storis – 30 cm, tad sniegas greit netirps. Vienintelė stichija, galinti pakenkti sniego dangai, yra lietus, nes jis greitai ištirpdo sniegą.

Daugiau trasų, į kurias kels nauji keltuvai

Iš viso Liepkalnyje šį sezoną veiks 10 trasų, iš kurių dalis – visiškai naujos, o likusios atnaujintos ir patobulintos. Jos suskirstytos pagal sudėtingumo lygį, kad sau tinkamą maršrutą rastų kiekvienas nuo pradinuko iki veterano. Viena žalia trasa, skirta pradedantiesiems, keturios mėlynos – vidutiniokams, trys raudonos – pažengusiems ir viena juoda – ypač patyrusiems slidinėtojams. Į jas iš viso kels devyni keltuvai – du vaikiški, du jau pažįstami ir penki visiškai nauji bugeliniai keltuvai.

Snow parkas – didesnis ir geresnis

Atsidarius pagrindinėms trasoms, mes ketiname pilnu pajėgumu imtis ir snow parko įrengimo – didžiausio snieglentininkų džiaugsmo. Jis šį sezoną bus ne tik didesnis, bet ir turės apie dvidešimt įvairaus sudėtingumo figūrų, o jo priežiūrai įsigytas papildomas retrakas „Parkbully“, skirtas specialiai snow parko priežiūrai.

Saugumu ir patogumu pasirūpinta

Jau dabar saugumui skirtas didelis dėmesys – įrengtos penkios stacionarios apsauginių tinklų linijos bei apsauginiai čiužiniai, o esant poreikiui, apsaugų bus statoma ir daugiau. Taip pat visi norintys galės mokytis ir tobulinti įgūdžius naujoje Liepkalnio slidinėjimo mokykloje, kurioje dirbs profesionalūs instruktoriai ir žadamos palankios kainos. Didesnis bus ir nuomos punktas, kuriame bus visiškai naujo inventoriaus – iš viso apie 300 slidžių bei 200 snieglenčių, kurių dalis pritaikyta specialiai vaikams.

Šį sezoną slidinėsime ne tik su modernia apšvietimo sistema, kuri darbo laiką prailgino iki 22-24 valandos, bet ir su naujai įrengta garso sistema, kurios dėka muzika kasdien skambės ant viso kalno.
Taip pat nebus problemų atvykti automobiliu, nes vietos stovėjimo aikštelėje dabar daugiau, dalis aikštelės padengta skalda, tad pašlijus orams purvyno problema turėtų išsispręsti.