Loading…

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro didysis baseinas

Modernus, erdvus ir patogus baseinas, atnaujintas 2006 metais. Baseinas ir jo prieigos išklijuotos specialiomis plytelėmis, sumontuotas povandeninis apšvietimas, modernios lipimo į vandenį kopėtėlės, šuolių į vandenį bokšteliai. Pakeistos sienų ir grindų dangos, langai. Dušinės taip pat pastebimai atjaunėjo – tapo žymiai modernesnės, sumontuoti nauji sanitariniai mazgai.

LVJC baseinai pritaikyti vaikų ir suaugusiųjų plaukimui: čia nėra kalnelių, povandeninių srovių ar geizerių, kurie, nors ir labai smagūs, labiau tinka pliuškenimuisi, o ne plaukimui.

LVJC Didžiajame baseine judriai, ,,kojomis nesiekiant žemės”, kasdien laisvalaikį leidžia ir suaugusieji. Savaitgaliais čia aktyviai ir smagiai pramogauja norimos trukmės abonementus įsigiję šeimos. Baseino gylis (nuo 1,80 iki 4,50 m.) ir ilgis (25 m.) bei papildomos plaukimo, aerobikos, žaidimų priemonės ir mamai, tėčiui, ir visiems vaikams suteikia galimybę vienu metu baseine užsiiminėti skirtinga veikla: plaukioti, nardyti, šokinėti nuo tiltelio, kitaip mankštintis ar žaisti komandinius judriuosius žaidimus, pavyzdžiui – vandens tinklinį. Kadangi čia keturi takai – vietos visiems užtenka.