Loading…

Magiškas varjetė vakaras

Magiška, erotiška ir įtraukianti varjetė programa grįžta į Vilnių!
Tai geriausiomis „Moulin Rouge“ tradicijomis sukurtas spektaklis su kankanu, kitais klasikiniais varjetė šokiais ir dainomis, Manto Wizard iliuzijų ir magijos šou ir Dainiaus Martinaičio nepakartojamais pokštais.
Publikos kraują kaitins profesionalūs atlikėjai iš Rygos „Showagency“ agentūros, kurių kūrybinė veikla siekia net 25-erius metus. Įspūdingais kostiumais ir nepakartojama choreografija išsiskirianti trupė yra koncertavusi Japonijoje, Kipre, Bulgarijoje, Rusijoje, Turkijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, talkinusi tokiems atlikėjams kaip Lady Bird, Raimond Pauls su Marija Naumova, Rodrigo Fomins ir daugeliui kitų.
Burtų ir iliuzijų virtuozas Mantas Wizard sukurs magišką atmosferą ir privers iš nuostabos aikčioti net didžiausius skeptikus! Mantas Wizard yra puikiai žinomas kaip:
– Grand Prix nugalėtojas iliuzionistų kongrese Prahoje 2006 metais.
– Pirmos vietos laimėtojas Italijos nacionaliniame iliuzionistų konkurse 2009 metais.
– Prizinės vietos laimėtojas Kanų iliuzionistų festivalyje 2010 metais.
– Kviestinis svečias pasirodymui Paryžiuje, Prancūzijos nacionaliniame iliuzionistų kongrese 2010 metais ir Las Vegase 2011 metais.
Magiškai erotišką ir Prancūzijos tradicijomis alsuojančią „Moulin Rouge“ varjetė programą ir Manto Wizard pasirodymus pristatys Dainius Martinaitis, kurio šmaikštūs juokai neleis nuobodžiauti nei vienam renginio dalyviui!
Pasitikime su trenksmu grįžtančią varjetė programą jau gegužės 7 dieną, „New York“ muzikiniame teatre, Kalvarijų g. 85, Vilniuje!