Loading…

Maistas į namus “Rojalis”

UAB „Orden“ siūlo išvežamųjų pobūvių ir maisto pristatymo į biurus paslaugas. Taip pat pristato maistą į namus. Užsakymo kaina ne mažesnė nei 50 Lt.

Darbo laikas: kasdien nuo 9 iki 17 val.
Užsakymų telefonas: (37)334444 

Kaune, Gervėčių g. 8, įsikūrusi UAB „Orden” – tai maitinimo įmonė, teikianti maisto pristatymo į biurus bei išvežamųjų pobūvių visoje Lietuvoje paslaugas.

Nesibaigiantys darbai nepalieka laiko net pietų pertraukai? UAB „Orden” jums skubą į pagalbą! Bet kurią savaitės dieną įmonė gali pristatyti pietus į bet kurį Kauno apskrityje esantį biurą. Minimalus užsakymas – 10 porcijų, o maistą būtina užsisakyti prieš dieną iki 12 val.

Maistą siūloma rinktis iš maisto pristatymo į biurus valgiaraščio, kuriame – sriuba, įvairūs žuvies, vištienos, kiaulienos, jautienos patiekalai, cepelinai, balandėliai, lietiniai ir kiti valgiai. Užsakytas maistas pristatomas vienkartiniuose induose. Sudarius sutartį dėl nuolatinio maisto tiekimo į biurą, taikomos nuolaidos. Dėl maisto užsakymo skambinti (8 37) 334444.

Rengiate pobūvį ir ieškote įmonės, kuri jums galėtų pagaminti bei pristatyti maistą? UAB „Orden” – jūsų paslaugoms. Įmonė ne tik pasirūpins maistu, kurį galėsite pasirinkti iš specialaus išvežamųjų pobūvių valgiaraščio (siūlomos įvairios salotos, sumuštiniai, vieno kąsnio sumuštinukai, įvairios užkandėlės, vaisių asorti, vištienos, kiaulienos, jautienos, žuvies karštieji patiekalai su pasirenkamais garnyrais, įdaryta žuvis, višta ir kiti patiekalai), bet ir pasirūpins indais, įrankiais, staltiesėmis, stalo serviravimu ir net aptarnavimu šventės metu. Jeigu pageidaujate, „Orden” šventei pasiūlys ir salę (banketui – iki 70 žmonių).

Išvežimui paruošti patiekalai pateikiami ant padėklų, transportuojant apdengiami plėvele, tad nuo pristatytų valgių jums tereikės nuimti plėvelę ir vaišinti svečius! Karštieji patiekalai gali būti pristatomi šildomuose banketiniuose induose.

UAB „Orden” jums garantuoja puikią virtuvę, nepriekaištingą aptarnavimą bei bet kokio jūsų pageidavimo išpildymą.

Laukiame jūsų skambučių.