Margio SPA ir pirtys

Viešbučio “Margis” SPA centras ir pirtys

Šalia Trakų vaizdingame Margio ežero pusiasalyje įsikūręs 4* viešbutis “Margis” kviečia pasimėgauti grožio ir relaksacijos procedūromis.

Modernioje ir jaukioje aplinkoje pasimėgaukite garine turkiška ir suomiška saunomis, atsipalaiduosite masažinėje vonioje ir atsigaivinsite 10 metrų ilgio vidaus baseine.

Veikia masažo kambariai, kuriuose patyrę masažistai padarys viso kūno, tibeto taurių, karštų akmenų ar limfodrenažinį masažą. Taip pat išbandykite kūno ir veido procedūras, kuriuos atliks profesionalūs kosmetologai. Visos SPA centre siūlomos procedūros atliekamos naudojant “Sothys” kosmetika. Po SPA patirtų malonumų ramiai pailsėkite gulte prie baseino ir paskanaukite natūralių žolelių atpalaiduojančios arbatos.

SPA kompleksai – nuo 165 Lt

Pasilepinkite ir pasinaudokite specialiais SPA pasiūlymais su viena ar dvejomis nakvynėmis.Į šį pasiūlymą įskaičiuota ne tik nakvynė, maitinimas, apsilankymai baseino ir pirčių komplekse, bet ir grožio procedūros.

Pasimėgaukite specialai Jums sukurtomis kompleksinėmis kūno puoselėjimo procedūromis –  “Rytų ceremonija”, kurios metu susipažinsite su Pietryčių Azijos kūno priežiūros ritualais, “Karštieji akmenys” su atpalaiduojančiu karštų akmenų masažu, “Detoksikuojanti procedūra su jūros dumbliais” padės iš kūno pašalinti toksinus, o “Mineralų žavesys” suteiks jūsų odai neprilygstamo švelnumo.