Margio viešbutis

VIEŠBUTIS
Ramybė, privatumas ir gaivus pušyno oras. Tai dalykai, kurie negali nusibosti. Gražaus Margio ežero kaimynystėje įsikūrusio viešbučio kambariai ir dviaukštės vilos su didelėmis terasomis leidžia mėgautis jaukumu ir natūraliu lietuviško pušyno kraštovaizdžiu. Viešbutyje siūlome rinktis  iš 18 standartinių kambarių, 5 su vaizdu į ežerą, š verslo klasės kambarių ir 2 liukso klasės.

RESTORANAS
70 vietų restoranas yra pirmajame  viešbučio aukšte, iš kurio atsiveria panoraminis vaizdas į Margio ežerą, o pietūs ar vakarienė lauko terasoje, kvėpuojant gaiviu pušyno oru, tampa nepamirštamu malonumu, kurį tikrai norėsite pakartoti. 

SPA IR PIRTYS
Ramybės ir atokvėpio valandėlei kviečiame į baseiną, garinę turkišką pirtį, suomišką sauną ar atpalaiduojančią sūkurinę vonią. SPA komplekse galėsite pasimėgauti veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, įvairiais masažais, žolelių arbata padės atsipalaiduoti ir namo sugrįžti lyg po ilgų atostogų.

Mūsų  pirtys ant ežero kranto – tai privati erdvė jūsų pirties malonumams. Malkomis kūrenamoje pirtyje galėsite atsipalaiduoti, išsikaitinti, išsiperti beržinėmis vantomis ir prisikvėpuoti atpalaiduojančių aromatų. Maudynės Margio ežere ir vasarą, ir žiemą jums suteiks natūralų energijos pliūpsnį. Galiausiai prie puodelio arbatos ateis metas atvėsti ir pasimėgauti miško tyla.kvėpuojant gaiviu pušyno oru, tampa nepamirštamu malonumu, kurį tikrai norėsite pakartoti. 

KONFERENCIJŲ ORGANIZAVIMAS
Konferencijų salės kondicionuojamos, ventiliuojamos, aprūpintos visa būtina technine įranga. Visose salėse veikia bevielis internetas. Profesionalus aptarnavimas, maloni atmosfera bei visapusiška organizacinė pagalba padės susitelkti į darbą ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų.

ŠVENTĖS
Savo šventę – ar tai būtų vestuvės, ar gimtadienis, ar krikštynos – norisi paversti įvykiu, kurį būtų galima su džiaugsmu prisiminti dar ilgai. Svarbiausioms asmeninio gyvenimo progoms puikiai tinka įkvepianti „Margio” viešbučio aplinka.

PRAMOGOS
4,5 ha viešbučio teritorija – pusiasalis prie Margio ežero. Lauko pirtys, krepšinio, pliažo tinklinio, lauko teniso aikštelės, valčių elingas, sporto inventoriaus nuoma, kitos aktyvios pramogos. Karaoke viešbučio restorane.

Viešbučio kambarių kainos:
Dvivietis syandartinis – 76 €
Dvivietis verslo klasės ir Vilos kambarys su terasa dviems – 90 €
Dvivietis liuxo klases – 105 €
Vilos liuxo klases kambarys – 128 €