Loading…

Masažų kompleksas NUO GALVOS IKI PĖDŲ su Tajų elementais

Tai ypatingas pasiūlymas dirbantiems protinį ir emociškai įtemptą darbą bei tiems, kurie daugiausia laiko praleidžia prie kompiuterių.
Jeigu Jūs:
• Jaučiate išsekimą ir įtampą;• Esate dirglūs ir apatiški;• Praradote humoro jausmą;• Sunkiai sutelkiate dėmesį ir „prarandate“ atmintį;• Jus kamuoja miego trūkumas ir galvos ar skrandžio skausmai;• Bandydami atsipalaiduoti karštligiškai galvojate vien apie rūpesčius.
Jums verta ir būtina skirti laiko sau. Siūlome subalansuotą sprendimą Jūsų savijautai: trijų masažų kompleksą, susidedantį iš pėdų, nugaros ir galvos masažų.
Masažuojant pėdas pagal tajų sistemą atpalaiduojama nervų sistema, mažinama įtampa bei įvairaus pobūdžio skausmai, gerinama kraujo apytaka, gerinamos metabolinės organizmo funkcijos – medžiagų pasisavinimas ir organizmo valymas, sureguliuojamas miegas, stiprinama imuninė sistema. Po šios dalies imsite jausti nepaprastą lengvumą ir gaivumą.
Nugaros masažas su akcentais į juosmens/kryžkaulio bei pečių/sprando sritis sumažina įtampos tonusą, išlaisvina reikalingą energiją, atpalaiduoja neigiamas emocijas, reguliuoja kraujo patekimą į smegenis ir tuo gerina protines funkcijas: atmintį, mąstymą, dėmesį. Pečių ir sprando masažas ypač palengvina emocinę savijautą, leidžia nurimti ir atsipalaiduoti, suteikia žvalumo ir energijos.
Ypatingas galvos masažas – baigiamasis akcentas, reikalingas siekiant gilaus ir maksimalaus Jūsų atsipalaidavimo. Jis nujautrina, mažina dirglumą ir irzlumą, išveda iš nerimo, reguliuoja minčių chaosą, gerina miegą bei atstato protinę veiklą: grįžta susidomėjimas veikla, darbingumas, gebėjimas susitelkti ties užduotimis.
Masažų kompleksas subalansuotas taip, kad per valandą Jūs palaipsniui pereinate į naują, harmoningą būseną, o pasirinkę rekomenduojamą 8–10 masažų kursą, pasieksite norimų rezultatų.

Kaina nuo: 35.00 EUR.