Loading…

Masažų kompleksas Shanti Orient Exotica

Dovanų kuponas: Masažų ritualas Shanti Orient Exotica
Rytietiškas masažų ritualas “Shanti Orient Exotica” skirtas ne tik moterims, bet ir vyrams. Tai puiki dovana tiems, kurie mėgsta išbandyti prabanga dvelkenčius SPA ritualus. Šis ritualas padės ne tik atsikratyti kasdienių rūpesčių, bet ir išvyti visą stresą bei įtampą iš organizmo, Jūsų kūnas pasieks harmonijos bei atsipalaidavimo būseną, todėl po procedūrų jausitės pailsėję ir pilni energijos.
SPA ritualą sudaro:

10 min. Karališkas Shanti pasveikinimas – pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais;
45 min. Shanti Orient Exotica – tradicinis viso kūno ajurvedinis masažas su juodųjų sezamų aliejum ir egzotišku Shanti šveitikliu;
10 min. Giliai atpalaiduojantis ajurvedinis nugaros masažas su egzotišku Shanti šveitikliu;
5 min. Karališkas veido ir dekoltė masažas su rožinio kvarco kristalais;
5 min. Indiškas galvos masažas Champi (sausas arba su aliejumi);
Dušas;
Ajurvedinė egzotiško skonio Shanti masala arbata.

Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!
Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu.

Kaina nuo: 82.00 EUR.