Medea SPA Viešbutis Druskininkuose

MEDEA apartamentų viešbutis ir SPA centras, įsikūrę ramybės ir pušų apsuptyje, ant ežero kranto, seniausiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose. Čia atitrūksite nuo kasdienybės, pailsėsite, mėgausitės įvairiomis SPA ir sveikatinimo procedūromis, aktyviai leisite laisvalaikį. Vos keletą minučių iki centro…

Apartamentai

Viešbutyje yra 19 šiuolaikiškų 1-2 kambarių erdvių, patogių, dvelkiančių namų jaukumu ir šiluma apartamentų. Jie įrengti taip, kad viešnagė Jums čia būtų kuo patogesnė ir malonesnė. Kiekviename apartamente rasite stilingus baldus, minkštus čiužinius, alergijos nekeliančią patalynę, ramių spalvų interjerą, erdvius vonios kambarius, LED televizorius ir bevielį internetą.

Dauguma apartamentų turi terasas ir virtuves, todėl ypač tinka poilsiaujantiems su šeima ir vaikais, kadangi galėsite patys gamintis maistą, nes visos tam reikalingos priemonės – tiesiog po ranka. Taip pat kiekvieną rytą nuo 9 iki 11 val. kviečiame pasimėgauti energizuojančiais švediško stalo pusryčiais, kurie įskaičiuoti į apgyvendinimo kainą.

SPA centras

MEDEA SPA centre kviečiame Jus pasinerti į poilsio, ramybės ir sveikatos oazę, kurioje pasijusite kaip tikrame rojuje. SPA centre teikiamos grožio ir sveikatingumo paslaugos, padės atrasti vidinio ir išorinio grožio harmoniją. Klientams siūloma didelė teikiamų paslaugų įvairovė, profesionalios masažo metodikos, išskirtinės procedūrų technikos, ypatingi gydymo metodai ir aukščiausios kokybės produktai. Taip pat galėsite pasimėgauti pirčių kompleksu su sūkurine vonia.

Dviračių nuoma

MEDEA apartamentų viešbutyje išsinuomavę dviračius, galėsite mėgautis įspūdingo grožio pušų apsuptais dviračių takais, o Druskininkų centrą pasieksite vos per keletą minučių.

Atvykimas
Atvykimas – nuo 14.00 val.
Išvykimas – iki 12.00 val.

Atsiskaitymas
Viešbutyje galima atsiskaityti: vietine valiuta litais ir banko kortelėmis: MasterCard, American Express, Visa, Eurocard, Maestro.