“Medea” sveiko grožio namų masažai

„Medea” – viešbutis, spa kompleksas ir didelis medicinos centras Druskininkuose

„Medea” kviečia atvykti į Druskininkus, vieną gražiausių Lietuvos kurortų, ir apsigyventi „Medea” SPA viešbutyje, kuris įsikūręs parko teritorijoje, šalia ežero. „Medea” siūlo puikią vietą praleisti savaitgalį, šventes ar atostogas su šeima, atsipalaiduoti nuo stresų, įtampos SPA komplekse ir pasitikrinti sveikatą moderniame medicinos centre.

„Medea” viešbutyje įrengta 11 modernių apartamentų

„Medea” SPA viešbutis nutolęs nuo miesto centro ir žmonių minios, apsuptas ežero ir pušų, todėl jau nuo pirmos minutės nuteikia romantiškai bei atpalaiduojančiai. Dėl itin romantiškos aplinkos „Medea” SPA viešbutį ypač pamėgo jaunos poros, ketinančios susituokti ar norinčios pabėgti nuo kasdienių rūpesčių bei išskirtinėje aplinkoje susikurti sau šventę. „Medea” SPA viešbučio apartamentuose patogiai įsikuria šeimos su vaikais ir vyresnio amžiaus žmonės, ieškantys ramybės bei gamtos prieglobsčio. Stilingai įrengti šiuolaikiški dviejų ir trijų kambarių apartamentai su terasa, miegamuoju, svetaine, virtuve bei vonios kambariu suteikia komforto ir jaukumo pojūtį.

SPA paslaugų įvairovė

Druskininkų „Medea” SPA centras siūlo pasirinkti įvairias SPA programas pagal individualius pageidavimus ir poreikius. SPA centre svečiai gali užsisakyti viso kūno SPA masažą su rytietiškais elementais, harmonizuojantį, tonizuojantį, anticeliulitinį, antistresinį masažą, kūno įvyniojimą ar šveitimą, detoksikuojančią garo vonią, vakuumo ir ultragarso procedūras bei kūną ir veidą valančias, maitinančias specialias kaukes. Čia atliekamos naujausios, ir jau sulaukusios gerų atsiliepimų savaitės ar savaitgalio poilsio, sveikatos stiprinimo, lieknėjimo bei kūno linijų dailinimo programos. „Medea” SPA centre įrengta infraraudonųjų spindulių ir garinė pirtys su šilta burbuline vonia po atviru dangumi.

 

Viskas po vienu stogu

Šiandien Druskininkų „Medea” centre yra viskas, ko reikia sveikatai sugrąžinti, stiprinti ir nuovargiui pašalinti bei nuotaikai pakelti. O po procedūrų „Medea” svečiai gali pasivaikščioti parke, pasivažinėti dviračiais ir riedučiais po turtingos gamtos apylinkes arba paplaukioti valtimis ir vandens dviračiais šalia esančiame ežere. „Medea” SPA viešbutis – tai grynas oras, nauji pojūčiai, romantiniai vakarai, kurie atjaunina ir sugrąžina jėgas. Šio centro specialistai sako, kad geriausias jų darbo įvertinimas – su dideliu noru sugrįžtantys klientai.

Bendra informacija tel. 8 700 70707.

Daugiau informacijos: www.medea.lt / Sveiko grožio namai