Loading…

Mitybos planas ir mėnesio treniruotės su Kangoo Jumps

Mitybos planas ir 8 kartų treniruotės

2 val. individuali konsultacija su mitybos specialistu. 
1 val. trukmės treniruotės – 8 kartai, po 2 kartus Kvalifikuoti ir patyrę instruktoriai, rūpestingumas bei dėmesys kiekvienam grupinių treniruočių dalyviui – Kangoo Club Lietuva prioritetas! Kviečiame pasirūpinti, kad Jūsų artimieji aktyviai judėtų entuziastingoje ir malonioje aplinkoje! 

Mėnesio abonementas sportui –  treniruotes su Kangoo Jumps batais!
Dovanų kuponas aktyviam laisvalaikiui – treniruotė su Kangoo Jumps batais. Treniruotės trukmė 60 min. Sportuoti galima ir lauke. 
Kangoo Jumps treniruotės tinkamos visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo lygio ar amžiaus. Avint šiuos batus sportuoti gali vaikai nuo 6 metų, suaugusieji ir senjorai.
Siūlome pasirinkti 1 mėnesio abonentą – 8 treniruotėms  (30 dienų). Dovanų kupono galiojimo trukmė 12 mėn. 
Sutvirkėk, atsikratyk svorio šokinėdamas
Kangoo JumpsTM – pasaulinis prekinis ženklas, leidžiantis efektyviai atsikratyti nepageidaujamo svorio ir itin greitai pasikrauti energijos. Ar žinojote, kad šokinėjimas su Kangoo Jumps batais skatina aktyvesnį laimės hormonų išsiskyrimą?
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad sportuojant su Kangoo Jumps batais daug greičiau pasiekiamos norimos kūno formos, nes sudeginama 25 proc. daugiau kalorijų nei reguliariai sportuojant su įprastais bateliais. Kangoo Club profesionalų  komanda Jums sudarys mitybos planą arba galite įsigyti dovanų kuponą Kangoo Jumps treniruotei 8 kartams su mitybos planu. 
Apie Kangoo Club Lietuva. Profesionalių Kangoo Jumps instruktorių komanda, kviečianti išbandyti stilinguosius Kangoo Jumps batus ir pasinerti į įspūdingas ir modernias treniruotes.

Kaina nuo: 75.00 EUR.