Loading…

Naujas butas netoli centro, šalia pušyno

Jūsų poilsiui siūlome apsistoti 2008 m. statybos name naujai įrengtame 3 kamb. (53 kv.m.). Gyvenamasis namas randasi kitoje Nemuno pusėje, Baltašiškės rajone, netoli naujojo tilto. Šalia namo yra gražus pušynas, kuriame galima ne tik grybauti ir uogauti, bet ir per mišką besidriekiančiu dviračio taku, kuris veda iki pat Snow arenos(1500 m), pasivažinėti dviračiu, pabėgioti ar tiesiog ramiai pasivaikščioti. Iki Druskininkų vandens parko 300 m, nuotykių parko One 200 m., Druskininkų gydyklos 500 m, SPA Vilnius 1000 m.

Bute yra du miegamieji, virtuvė sujungta su svetaine ir vonios/tualeto kambarys.Viename kambaryje yra dvigulė lova, komoda, didelė spinta, kitame – dvi viengulės lovos bei spintelė, svetainėje – didelė išskleidžiama kampinė sofa-lova, LED televizorius erdvus pietų stalas. Bute įrengta didelė virtuvė su visa reikalinga buitine technika (orkaitė, indaplovė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė). Erdviame vonios kambaryje įrentgtas wc,kriauklė su spinytle bei dušo kabina.Jūsų patogumui: švari patalynė bei rankšluoščiai, virtuvės indai bei stalo įranikai,lygintuvas, lyginimo lenta, elektrinis virdulys, fenas.

Uždara namo teritorija su vieta automobiliui. Namo rūsyje yra sandėliukas dviračiams laikyti.

VAKARĖLIAMS, NEPILNAMEČIAMS NENUOMOJAMAS!

Bute gali apsistoti iki 6 asmenų.

Kaina: 100-190 Lt./parai, priklausomai nuo žmonių ir dienų skaičiaus.

Vaikiai iki 3 m. priimami nemokamai.

Nuo 2011-06-31 d. Druskininkuose yra renkama rinkliava už naudojimąsi kurorto viešąja infrastruktūra. Kiekvienas poilsiautojas, besinaudojantis nakvynės paslaugomis, savivaldybei turės sumokėti 2 Lt už 1 parą. (vaikams iki 7 m. netaikoma).

Atvykimas – nuo 14.00 iki 21 val., išvykimas – iki 12.00 val.