Loading…

Naujiena! Dovanų rinkinys SPA malonumai

Suteikite puikią progą savo šeimos nariams, draugams, kolegoms ar antrąjai pusei atsipalaiduoti, skirti malonaus laiko sau ir įsikvėpti naujų jėgų bei idėjų.
Dovanų rinkinys SPA MALONUMAI – tai universali dovana tinkanti tiek moterims, tiek vyrams, tiek jauniems, tiek vyresniems. Rinkinyje kiekvienas atras sau malonią staigmeną, o Jums liks tik džiaugtis sėkmingai išrinkta dovana, savo originalumu, bei artimųjų šypsenomis.
Tarp SPA pasirinkimų rasite visoje Lietuvoje įsikūrusius geriausius SPA centrus, klinikas, salonus ir vandens parkus, tokius kaip – „Angel SPA”, „BABOR SPA”, „Didlaukio klinika”, „Vichy vandens parkas”, „Amadėja”, „Masažo klinika”, „Saulėja SPA”, „Sokrato klinika”, „Familia sana”, „Aronija”, „Viešbutis Gabija”, „Prie Saulės” ir daug kitų.
Dovanų rinkinyje rasite šiuos SPA malonumus:Spa kompleksus vyrams arba moterims;Jauninančias ir atgaivinančias veido procedūras;Nesvarumo terapijas;Atpalaiduojančius, antistresinius bei ajurvedinius masažus;Garų vonias;Kūno šveitimus;Leiskite kiekvienam išsirinkti savo SPA malonumą!

Kaina nuo: 29.00 EUR.