Loading…

Nidos kempingas ***

Sustok, akimirka žavinga… Sustokite ir Jūs akimirkai suprasti, kaip būtų nuostabu atvykti į vėjų ir bangų suformuotą pusiasalį, kurio grožio ir natūralaus žavesio dar nepalietė industrijos pirštai. Tik čia galima pajusti tikrųjų jausmų išsiveržimą: patirti meilę, susižavėti ar tiesiog atsipalaiduoti.

Kuršių nerija – jūros bangų ir vėjo suformuotas pusiasalis, dėl unikalaus kraštovaizdžio ir savitos architektūros 2000 metais įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Administraciniame Neringos miesto centre Nidoje, tarp Parnidžio kopos ir Baltijos jūros, šalia senosios sklandytojų mokyklos ir akmens amžiaus Penkių kalvelių gyvenvietės, įsikūręs Nidos kempingas. Keletas šimtų metrų iki sniego baltumo paplūdimių, saulės laikrodžio su apžvalgos aikštele, gyvenvietės centro. Nidos kempingas – ideali vieta paviešėti, kurioje garantuotas šiltas priėmimas.

Informacija apie kempingą: kempingas arti jūros, artimiausias miestas – Klaipėda, dirba visus metus, 1.8 ha teritorija, 100 aukštelių, galima rezervuoti (grupėms), teritorija aptverta, vartai nuolat prižiūrimi, pavėsio pakankamai.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, patogumai auto-karavanams, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvu, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, indų plovykla, depozitas/asmeninis seifas, telefonas, prisijungimas prie interneto.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, vidaus baseinas, sauna/turkiška pirtis, lauko tenisas, mini golfas, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, dviračių, kambarių, valčių, baidarių/kanojų nuoma.

Kita informacija: yra kioskas, kavinė, parduotuvė, restoranas.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  14-21 Lt   (4-6 €)   

Už karavaną  48-70 Lt  (14- 19,5 €)
Už automobilį  15 Lt  (4,5 €)   

Už palapinę  10-26 Lt   (3-7,5 €) 
Šuniui  5 Lt  (1,5 €)

Kelio aprašymas: Vykstantiems į Neringą, visų pirma reikia pasiekti Klaipėdą. Važiuojant nuo Vilniaus pusės Klaipėdą pasieksite greitkeliu (A1) Vilnius – Klaipėda. Atvykstantiems nuo Latvijos sienos pro Šiaulius važiuokite keliu A12, privažiuosite Kryžkalnį, sukite į dešinę, į greitkelį A1 Vilnius – Klaipėda. Važiuojantiems iš Palangos pusės Klaipėdą pasieksite keliu A13. Atvykę į Klaipėda, Neringą pasieksite keltu Klaipėda – Smiltynė, kuris Jus perkels per Kuršių marias į Smiltynę. Keltas keleiviams yra Žvejų g. 8, o keltas transportui – Nemuno g. 8. Persikėlus keltu, iš Smiltynės iki Nidos (50 km.) keleivius veža autobusai Smiltynė – Nida, o automobiliu Nidą pasieksite keliu Nr.167 Smiltynė – Nida. Atvykę į Nidą, toliau sekite kelio ženklus.