Loading…

ORIENTACINIAI ŽAIDIMAI ĮMONEI

ORIENTACINIAI ŽAIDIMAI ĮMONEI ARBA DRAUGŲ KOMPANJAI!!!

Šiandieninėje rinkoje glaudi komanda yra ne tik raktas į sėkmingą ir efektyvią veikla, bet ir įmonės stabilumo garantas stresinėse situacijose.Pasak ekspertų, komandiniai žaidimai – tinkamiausias įrankis kurti teigiamą atmosferą, o neformali aplinka skatina lojalumą..
Norite sustiprinti kolektyvą, sukurti jame gerą atmosferą bei pamatyti stipriąsias ir silpnąsias darbuotojų savybes? Tada susisiekite su mumis!
Mes esame grupė aktyvių žmonių, kurie mėgsta linksmai ir turiningai leisti laiką kurdami orientacinius žaidimus bei dalyvaudami juose. Sukaupta patirtis leido paversti tai profesionalia veikla. Jau trejus metus kuriame orientacinius žaidimus įmonėms, suaugusiųjų draugų būriams ir vaikams. Vien įmonėms esame pravedę daugiau, nei 100 žaidimų.
Kadangi mūsų hobis sutampa su darbu, laisvalaikius praleidžiame kuriant naujus žaidimus draugams, dalyvaujant kitų autorių žaidimuose bei dalinamės informacija tarpusavyje. Todėl neabejodami teigiame, kad esame šios srities specialistai, kurie žino naujausias tendencijas ir gali parinkti geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius užduotis.
Dalyviai atlikinės intriguojančias misijas, ieškos iš anksto paslėptų mįslių, susipažins su įdomiomis koduotėmis ir mėgins surasti bendrą kalbą su žaidimo personažais. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti variantą, geriausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius:
• pramogos įmonėms
• komandos formavimas
• komandiniai renginiai
• ekstremalios pramogos