Loading…

Palangoje – didžiausias batutų parkas Lietuvoje

Batutų parkas įsikūrė Palangos miesto širdyje – J. Basanavičiaus g. 43 (šalia Jūratės ir Kastyčio skvero), tad tikrai nelieka nepastebėtas gyventojų ir miesto svečių. Pats batutas vilioja savo išvaizda – didžiulė, didesnė nei 300 kv.m. aikštelė, kurios grindys ir sienos sujungtos į vieną šokinėjimo erdvę. Ten rasite ne tik batutą, bet ir „kempinėlių vonelę“, galėsite išbandyti krepšinį (kas nesvajojo „įkrauti“ į krepšinio lanką iš aukštai?) arba pažaisti dodžbolą (panašu į kvadratą).

Šokinėti ant batuto ne tik smagu, bet ir naudinga. Šokinėjimas stiprina kaulus, sąnarius, kremzles, didina kaulų tankumą. Šuoliai ant batuto – puiki mankšta, kurios metu nugara ar keliai nepatiria didelio krūvio. Šokinėjant veikiant gravitacinei jėgai – stiprinama kiekviena kūno dalis, o kartu ir imuninė sistema, kurios dėka galime išvengti pačių įvairiausių ligų.

Šiame parke rasite ne tik pramogas suaugusiems, bet ir mažiesiems. Jų laukia specialiai jiems pritaikyta nauja, erdvi vaikų žaidimų aikštelė. Joje vaikučiai ras kamuoliukų vonią, kelias skirtingų tipų čiuožyklas, tunelius. Ši aikštelė yra spalvinga, žaisminga, galima karstytis ir čiuožykla nusileisti žemyn, žaisti su kamuoliukais. Įvairūs žaidimai lavina vaikų vaizduotę, žaidimas su kitais vaikais skatina bendrauti, tad apsilankymas tokioje žaidimų aikštelėje ne tik smagus, bet ir naudingas.

Vaikai itin mėgsta pramogas ant batuto, o mūsų parke rasite keletą skirtingų jų tipų, kurį galėsite išsirinkti pagal vaiko amžių ir norus. Mažieji galės dūkti ant pripučiamų batutų arba ant apvaliųjų, o štai vyresnieji – galės išbandyti batutų aikštelę. Šiame parke veiklos ras kiekvienas nuo mažiausio iki suaugusio, šokinėkite, šėlkite ir patirkite kvapą gniaužiančius įspūdžius — juk kur kas geriau bent kartą pabandyti nei dešimt kartų išgirsti.