Loading…

Pasakotoja

Sielos šauksmas – tylus, viltingas, nenuslopstantis. Širdies stiprybė – atkakli, žinanti, nepasiduodanti.. Šios dvi jungtys įžiebė tarp mūsų kibirkštį, kurios užteko įžiebti kuriančiąją ugnį.

Vieną nuostabaus rudens dieną, nuolankiai pažiūrėjusios viena kitai į akis apsisprendėme, kad dabar yra tas metas, kuomet turi gimti PASAKOTOJA. Mūsų tylus apsisprendimas davė impulsą Pasakotojos dvasiai materializuotis. Jai gimus supratome, kad nuo šiol tobulėjimo, sąmoningumo keliu, keliausime nebe vienos, turėsime atsakomybę prisiimti ir už ją, o už tai, mainais ji mums dovanos, saugią erdvę mūsų ir jūsų sielų, bei širdžių saviraiškai ir laisvei.

PASAKOTOJOS misija – suteikti saugią erdvę kūrybiškumo išlaisvinimui, sąmoningumo plėtimui, dvasinės, fizinės, psichinės, emocinės švaros palaikymui, žmonėms, kurie yra pasirengę permainoms, kurie trokšta augti, vystytis, tobulėti, nori eiti tiesos ir drąsos keliu pasitinkant gyvenimą ir prisiimant atsakomybę už save, savo sprendimus, veiksmus ir jų rezultatus.
PASAKOTOJOS vizija – reguliarios sąmoningumo praktikos,  dvasinės, emocinės, psichologinės, fizinės terapijos, kūrybinės raiškos ciklai, mokytojų, lektorių, praktikų pasiūla atliepianti auditorijos ir aplinkos poreikius.
PASAKOTOJOS šeimos narys: pasiryžęs gyvenimo pokyčiams, tvirtai apsisprendęs priimti visas gyvenimo dovanas ir gyventi gausoje, drąsus, ryžtingas, atsakingas, sąmoningas, sąmojingas, tiesus, džiaugsmingas ar to ieškantis, atviras spontaniškumui, nuotykiams, tėkmei.