Loading…

Pasivažinėjimas keturračiais, “Motorider”

Pavargote nuo kasdieninių darbų, rūpesčių ar nuolatinio gyvenimo tempo? Norite pasportuoti ar tiesiog smagiai praleisti laiką? Pramogos keturračiais motociklais organizuojamos bet kuriuo metų laiku, todėl garantuojame, kad visi kartu patirsite daug nepamirštamų įspūdžių. Jūsų laukia ekstremalūs išbandymai gamtoje. Patirsite naujų pojūčių, atitrūksite nuo kasdienybės. Šie motociklai gali pravažiuoti ten, kur kitai transporto priemonei neskirta pravažiuoti. Tai geras būdas pamatyti Dzūkijos apylinkes. Mes suteikiame galimybę pasivažinėti po nuostabias Druskininkų apylinkes. Kelionės metu galima važinėtis ne tik nuostabaus miško keliais, takeliais ir stačiomis įkalnėmis, bet ir pelkėtomis vietomis. Trasa skirta tiek pradedančiajam, tiek ir įgudusiam vairuotojui, tad instruktoriaus vedini, Jūs be baimės įveiksite visas kliūtis.

Ekstremalaus sporto mėgėjams siūlome sudėtingą trasą, kurios trukmė nuo 2 valandų. Kelionės metu bus visko – įkalnių, brūzgynų ir miško keliukų, kur galės  ite išbandyti motociklų galimybes. Jums galime pasiūlyti ne tik vienos ar dviejų valandų žygius, bet ir visą dieną trunkantį žygį su iškyla prie ežero.

Mes įsikūrę šalia Druskininkų, Gailiūnų kaime, Kaštonų g.3. Keturračio motociklo 1 valandos trukmės nuomos kaina – 150 Lt. Užsakant motociklus daugiau kaip 2 valandom taikomos nuolaidos. Klientams pageidaujant galime paruošti renginius ir didesnėms grupėms. Informacija ir išankstinis rezervavimas tel. Mantas 865290073 Tomas867526809