Loading…

Pasivažinėjimas šunų kinkiniais

Programa Eskimų estafetė ( programa skirta trims ir daugiau žmonių)
* supažindinimas su šunimis ir jų paskirtimi Įdomus pasakojimas apie kinkomų šunų atsiradimą ir jų paskirtį. Sužinosite daug naujo ir įdomaus apie kinkomų šunų sportą, varžybas, rengiamas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kinkomų šunų tipai ir jų auginimo bei treniravimo įpatumai.
* įranga ir šunų komandos valdymas. Supažindinsiu Jus su įranga skirta šiam sportui. Išmoksite valdyti roges, bei vadovauti didelei šunų komandai.
* pasivažėjimas šunų kinkiniu. Vienu metu gali važiuoti du žmonės, neskaitant vadovo. Kaitri laužo liepsna ir garuojanti arbata tikrai neleis liūdėti belaukiant draugų, grįžtančių iš didžiojo rogių kelio. Grįžę keičiamės ir į ekspediciją išvyksta kita pora (viskas priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Galimos įvairios variacijos )
* arbata ant laužo besidalinant įspūdžiais. Programos trukmė priklauso nuo žmonių skaičiaus ( minimaliai dvi valandos ).
p.s galimi naktiniai žygiai.

Programa Didysis rogių kelias (skirta max., dviem žmonėm )
* supažindinimas su šunimis ir jų paskirtimi. Įdomus pasakojimas apie kinkomų šunų atsiradimą ir jų paskirtį. Sužinosite daug naujo ir įdomaus apie kinkomų šunų sportą, varžybas, rengiamas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kinkomų šunų tipai ir jų auginimo bei treniravimo įpatumai.
* įranga ir šunų komandos valdymas, Supažindinsim Jus su įranga, skirta šiam sportui. Išmoksite valdyti roges bei vadovauti didelei šunų komandai.
* pasivažėjimas šunų kinkiniu, Startuojame iš sodybos su visa įranga (arbata, maistas ir panasiai ). Iki numatytos sustojimo vietos – penkiolika kilometrų rogėmis su dešimties šunų komanda. Pasiekę poilsiavietę stojame poilsiui (kuriame laužą, gaminamės maistą, arbatą ir pan) . Baigę puotą kinkome šunis ir grįžtame į namus. Programos trukmė apie keturias valandas.
p.s. galimi naktiniai žygiai