Loading…

Pobuvių salė, pirtis – visoms Jūsų šventėms!

Klaipėdos rajone, nuo Klaipėdos m. nutolusi ~15 km, vidury miško, labai gražioje vietoje, visiems besidomintiems Lietuvos etnografija yra įsikūrusi garsaus liaudies meistro Vytauto Majoro (1930-2006) sodyba. Akis džiugina autentiškos skulptūros. Tai vieta vertinantiems natūralų ir išskirtinį grožį bei ramybę.

Sodyboje yra kelios rusiškos pirtys, talpinančios iki 20 žmonių. Pirtyse yra kambariai su miegamomis vietomis, šaldytuvas, indai, dušas. Vienoje iš pirčių yra galimybė užsisakyti sūkurinę vonią. Už papildomą kainą suteikiamos natūralios vantos.

Sodybos teritorije įrengtos krepšinio ir paplūdimio tinklinio aikštelės, futbolo aikštynas, keli įžuvinti tvenkiniai, kuriuose galima ne tik žvejoti, bet ir maudytis, automobilių stovėjimo aikštelė, batutas, gultai prie tvenkinio.
Pirtis/sūkurinė vonia

Kubilas – 55 EUR/3VAL.
Pirtis – 12 EUR/1VAL. Pirties paros nuoma – 150 EUR

Pokylių salė

Pokylių salė tinkanti rengti vestuvių, gimtadienių šventes, konferencijas. Salė talpinanti iki 70 žmonių. Tiekiamas skanus ir šviežias maistas.

Pokylių salės nuomos kaina 55 EUR/asm (kaina gali kisti priklausomai nuo sezoniškumo bei svečių skaičiaus). Į kainą įskaičiuota:

Salės papuošimas
Šviežias maistas (šalti patiekalai, karštas patiekalas)
Pusryčiai
Antros dineos karštas patiekalas
Nakvynė kambariuose, kuriuose įrengtos patogios miegamos vietos.