Loading…

Pobūvių salės nuoma Šiauliuose | Furšetai | Banketai

Šiaulių arenos IV aukšte įrengta erdvi, jauki pobūvių salė įvairaus pobūdžio renginių ir švenčių organizavimui.

Šiuolaikinė, erdvi aplinka, spec. įranga, maitinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, patogus privažiavimas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė – tai pilnas paslaugų komplektas vienoje vietoje svečių patogumui.

Siūlomos puikios sąlygos įvairaus dydžio renginiams: įmonių šventėms, gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms, moksleivių/studentų išleistuvėms ir šventėms, organizuojamoms kitoms progoms.

Pobūvių salės išdėstymas lengvai pritaikomas pagal poreikius (galimos įvairios renginio formos furšetams, banketams, diskotekoms ir kt.) ir numatomą svečių skaičių (nuo 20 iki 200).

Salėje įrengta oro kondicionavimo sistema, jauki ir erdvi aplinka, dideli panoraminiai langai, pageidaujamo dydžio scena, apšvietimo ir garso įranga užtikrins nepriekaištingą Jūsų šventės kokybę.

Vaišės

Atsižvelgiant į šventės pobūdį, svečių skaičių, kavinė ARENA pateiks parengtą vaišių pasiūlymą ar kelis jo variantus. Pasirūpins ne tik maistu, bet ir šventės aplinka – staltiesėmis, kėdžių užvalkalais, indais, taurėmis, stalo įrankiais, žvakidėmis, gėlių kompozicijomis ir kitais stalo puošybos elementais.

Pagrindiniai geros šventės komponentai – graži, jauki aplinka, puikus maistas, pakili nuotaika. Mes siekiame, kad mūsų svečiai liktų patenkinti mums patikėtų švenčių rengimu ir visuomet norėtų sugrįžti pas mus!

Dėl nuomos teirautis: mob. tel. 8 686 70800, 841 540151

Dėl maitinimo paslaugų teirautis: mob. tel. 8 601 58844

http://siauliuarena.lt/pobuviu-sales-nuoma-siauliuose-svenciu-gimtadieniu-organizavimas