Loading…

Poilsiavietė “Degesa”

Atvykusius pas mus Jūsų laukia nuostabūs gamtos vaizdai, raibuliuojantys ežerai ir, žinoma, gražuolė upė Šventoji. Daugybė nepatirtų įspūdžių laukia keliaujant pėsčiomis, važiuojant dviračiais ar plaukiant.

UAB ,,DEGESA” atvykusius apnakvindins rąstiniuose nameliuose su pirtimis ant paties ežero kranto, kur galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir plaukioti valtimi, žvejoti ar rinkti miško gėrybes. Bikėnų valtinėje  Jūsų paslaugoms – didelis pramogų ant vandens pasirinkimas: nuo irklinės valties, vandens dviračių, kajakų, baidarių, burlenčių, iki jachtos ar greitaeigio katerio.

Galėsite pramogauti savarankiškai arba lydimi mūsų gido, kuris ne tik parodys nuostabiausius maršrutus, bet ir papasakos apie mūsų apylinkių įžymybes. Apsistojusiems nakvynei pasiūlysime ne tik žuvienę ant laužo, nuovargiui numalšinti ,,indėnišką” pirtį, bet ir smagią vakaronę su liaudies muzikantais. Egzotikos mėgėjams siūlome naktinį plaukimą kajakais, kelią pasišviečiant ugnies fakelais.

Darbo kolektyvams, žmonių grupėms pagal atskirą programą suorganizuosime kelionę kajakais,vakaronę plaukiojančiame namelyje-pirtyje, sporto varžybas, ekskursiją kateriu po Antalieptės marias. Mėgstančius patogumą apnakvindinsime Salako svečių namuose, kur ne tik galėsite ilsėtis, maudytis pirtyje, ruošti seminarą ar kitą renginį.   Maloniai kviečiame apsilankyti naujame vandens ir poilsiui skirtame pramogų komplekse prie Luodžio ežero, kur Jus apnakvindinsime naujame viešbutyje ,,Paukščių sala”, šalia galėsite pasimėgauti lietuviškos garinės pirties ypatumais, o trokštantiems romantikos ir privatumo išnuomosime kaimo sodyba su nepakartojamu panoraminiu vaizdu į Luodžio ežerą, aktyvesnio poilsio mėgėjai čia ras didžiulį vandens poilsiui skirtų priemonių arsenalą: katerį, burlenčių, jachtų, irklinių valčių ,vandens dviračių, baidarių, kajakų, keturračių, dviračių ir t.t.

Keliaujantys savais automobiliais – kemperiais čia ras jiems įrengta aikštelę, pagal išankstinį susitarimą galima rezervuoti visą pramogų kompleksą vestuvėms, seminarams, sąskrydžiams ar kitiems subūrimams.

Įmonėms, organizacijoms ir šiaip didelėms žmonių grupėms pasiūlysime įsikurti labai gražioje miško aikštelėje, kur yra lauko apšvietimas, miško krepšinio ir tinklinio aikštelės, lauko wc, galima naudotis miško baldais, laužavietėmis, malkomis aprūpinsime.   Norite neišdildomų įspūdžių  sau ir savo draugams? Kartu surenkime šventę restoranėlyje ant vandens, kur galėsite mėgautis mūsų virtuvės šeimininkių išradingumu. Atvykę pas mus visada rasite tyrą pušų orą, ežerų gaivą, paukščių čiulbesį, dėmesį Jums ir Jūsų draugams.

Informacija apie kempingą: kempingas prie ežero, artimiausias miestas – Utena, dirba visus metus, 1.8 ha teritorija, 15 aikštelių, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pavėsio pakankamai, šunys neįleidžiami.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbimo mašina, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, telefonas, valčių įleidimas/įkėlimas.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, sauna/turkiška pirtis, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas, slidinėjimas, ekskursijos.

Inventoriaus nuoma: palapinių, kambarių, dviračių, valčių, baidarių/kanojų nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė, kavinė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  7 Lt  (2 €)

Už karavaną  20 Lt  (6 €)

Už automobilį   10 Lt  (3 €)  

Už palapinę   10 Lt  (3 €)

Autonameliui  27 Lt  (8 €)

Šuniui 3 Lt  (1 €)

Kelio aprašymas: Važiuoti keliu Nr. 101 Vilnius-Utena-Zarasai. Degučių gyvenvietėje pasukti Salako kryptimi, nuvažiavus 11 km pasukti į kairę ir toliau vadovautis reklaminiais ženklais.