Loading…

Poilsis prie Dusios sodyboje “Mėta”

Meteliuose , sodyboje “Mėta” nuomojami naujai įrengti 5 namai, vienas didelis su pokylių sale, gali sutilpti 50 žmonių. Priimami užsakymai šventėms, yra miegamieji kambariai, keturios pavėsinės (viena ant ežero kranto), laužavietė, medinė pliažinė pakyla, pirtis su wc, dušu, priešpirčiu ir virtuvės zona, terasa, su dviem takeliais iki vandens, nulipimo laipteliai į ežerą,valtis, 1,5ha aptvertoje teritorijoje įrengti alpinariumai su dekoratyviniais medžiais ir augalais, tinklinis, tenisas, krepšinis, sūpuoklės, vaikų žaidimo aikštelės, persirengimo kabinos, šašlykinės, kiemas išdėtas dekoratyvinėmis trinkelėmis.
Visuose nameliuose yra miegamieji kambariai, virtuvės, dušai, wc, židiniai, patogūs laiptai, šiuolaikiški baldai ir remontas, lauke terasos su lauko baldais, vaizdai į ežerą gamtos apsuptyje.
Nuostabi gamta, šiltas tyras ežero vanduo, smėlėtas krantas, grybai, uogos, pievos ir pušelės.
Galima rengti įvairius pobūvius, susitikimus ar tik ilsėtis ir gėrėtis Dzūkijos jūra.
Dusia jau daug metų garsėja kaip vienas labiausiai burlentininkų pamėgtų ežerų, tad mielai kviečiame apsilankyti šios sporto šakos entuziastus.
Taip pat puiki vieta jėgos aitvarų sporto mėgėjams. Dusios ežeras puikiai tinka kaitavimui.
Galima nuomotis atskirą namelį ar visą sodybą. Kaina sutartinė. Priklausomai nuo žmonių skaičiaus. Rezervuoti tel. nr. 869878040.
Namelyje gali laisvai sutilpti dvi šeimos. Pirmame aukšte virtuvės ir salono zona su židiniu ir wc/dušu, antrame aukšte du miegamieji kambariai.
Taikomos nuolaidos. Lauke erdvi terasa su lauko baldais ir vaizdais į laukinę gamtą bei ežerą.
Maloniai kviečiame atvykti bet kuriuo metų laiku, galima pasikurti židinį, užsisakyti pirtį.
PRIIMAMI UŽSAKYMAI 2016 m. sezonui NORINTIEMS PABŪTI GAMTOJE, POBŪVIAMS .