Loading…

Poilsis prie jūros

Namelių, apartamentų nuoma Šventojoje.

Maloniai kviečiame atvykti pailsėti prie jūros į Šventąją.Naujai pastatyti mediniai nameliai su visais patogumais, taip pat poilsio namai su įvairių dydžių apartamentais, su atskirais įėjimais ir visais patogumais, įsikūrę šalia centrinės kurorto dalies, Gulbių gatvėje, ramioje, atokioje nuo gatvės šurmulio vietoje. Atstumas iki jūros „Beždžionių tilto“ – 700 metrų arba 8 minutės pėsčiomis, iki Šventosios upelio 200 metrų, 5 minutės kelio iki „Senojo Šventosios turgaus“, 10 minučių kelio iki “IKI” parduotuvės, autobusų stoties, centrinės Kopų gatvės. Dviračių takai driekiasi nuo Šventosios iki Rusnės, poilsiautojų patogumui nuomojami dviračiai. Šeimininkai kalba anglų,rusų, kalbomis.Medinių namelių kainos – 120-160 Lt parai, vienam žmogui nuo 20 iki 35 Lt.

Apartamentų kainos priklausomai nuo apartamento dydžio – 60-170 Lt parai.Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir poilsiavimo trukmės ir poilsiavimo laiko.
Nameliai ir apartamentai rezervuojami iš anksto, avansas už vieną parą pervedamas į sąskaitą. Atvykimo laikas užsakymo dieną nuo 14 val., išvykimas – iki 12 val. Rekomenduotina rezervuoti, kuo anksčiau. Adresas: Gulbių g. 4, Gulbių g. 6, Šventoji.
• Nameliuose ir apartamentuose – visi patogumai, yra lauko baldai, kepsninės ir šašlykinės sutvarkyta aplinka, vaikų ir visų saugumui bei privatumui, teritorijos aptvertos tvora. Teritorijose įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Poilsiautojų patogumui yra ramūs kampeliai ir terasos. pasėdėti prie stalo su draugais ar šeima, apartamentai turi balkonus,
• Nemokamas automobilių stovėjimas,
• Nameliuose ir apartamentuose gali apsigyventi iki 4 asmenų, o didžiuosiuose apartamentų
kambariuose net iki 7 asmenų.
• Nameliuose ir apartamentuose yra WC, dušas, šaldytuvas, mini virtuvė, visi reikalingi indai.