Loading…

Pokylių salės nuoma, nakvynė Trakuose

Kviečiame į 2012 metų liepos mėnesį pacioje Trakų širdyje duris atvėrusią prabangią ‘’Reginos Karališką sodybą’’.

Mes įsikurėme labai patogioje vietoje – prie Trakų pilies, prie pat Senosios Kibininės užeigos. Šalia – Galvės ežeras.

Mūsų sodyba – tai nuostabi vieta surengti įspūdingas vestuves, išskirtinai atšvęsti gimtadienį, jubiliejų ar kitą Jums ypatingą progą.

Jūsų šventėms ir poilsiui:

► Didžioji banketų salė iki 40 žmonių

Išskirtinio grožio prabangi pokylių salė, talpinanti 40 žmonių, apstatyta amerikietiškais stalais ir kėdėmis. Salę puošia marmuro židinys, masyvūs baro baldai, krikštolo sietynai, gipso lipdiniai. Už jus pasirūpinta visais stalo serviravimo įrankiais. Taigi Jūsų arba mūsų rekomenduoti virėjai nepatirs jokių sunkumų ruošdami vaišes.

► Mažoji salė 12 asmenų su sauna, Jacuzzi

Veidrodinis gaublys stipriai pagyvins šokių atmosfera, o kondicionierius neleis sukaisti. Pro langus atsiveria vaizdas į Trakų pilies bokštus ir Užutrakio Dvarą.

Kviečiame pasilepinti SPA procedūromis. Jūsų malonumui įrengta erdvi sauna, dušai ir kubiliukas bei penkiavietis stiprių srovių SPA baseinas (Jacuzzi).

► Moderni virtuvė

Pusrūsyje – didelė virtuvė su naujausia buitine technika: 2 daugiafunkcinės savarankiškos orkaitės, padidinta kaitlentė, 2 šaldytuvai, ąžuolinis baras ir baldai.

► Lauko terasa ir lauko židinys

Lauke įrengta didelė terasa su mediniais baldais ir uždanga nuo lietaus, kuri vakare apšviečiama. Dideliame lauko židinyje galėsite išsikepti skanių kepsnių.

► Saugomas parkingas

Savo automobilius pasistatysite erdvioje ir saugioje aikšteleje, kuri stebima vaizdo kameromis.

► Kambarių nuomos paslaugos (16-18 žmonių)

Nakvynė 16-18 svečių. Išsimiegosite švelniuose satino pataluose, o oro kondicionavimo sistema leis sukurti komfortišką mikroklimatą. Pro miegamųjų langus grožėsitės Trakų pilies bokštais. Vonios kambariuose – modernūs dušai ir higienos priemonės.