Loading…

Pramogos šeimai Belmonto nuotykių parke 2+2

Belmonto nuotykių parkas kviečia visus, kurie mėgsta savo poilsį praleisti aktyviai bei mėgsta adrenaliną. Čia Jūsų laukia neužmirštami įspūdžiai, gera nuotaika bei puikiai praleistas laikas.
Dovanų kuponas: Šeimos bilietas (2+2) Belmonto nuotykių parke
Laipynių parkas – tai kliūčių ir aukštyje esančių takų kompleksas, išdėstytas pusės metro ir didesniame aukštyje.
Parke yra 7 įvairaus sudėtingumo trasos, tad sau tinkamą galės pasirinkti tiek vaikai, tiek suaugusieji:• Svečiams, aukštesniems nei 105 cm. ūgio, siūlo vaikų trasas – geltoną ir oranžinę;• Svečiams, aukštesniems nei 140 cm, siūlo šeimos trasą – žalią;• Svečiams, kurių ūgis yra didesnis nei 150 cm, siūlome sporto trasas – mėlyną ir raudoną;• Svečiams nuo 14 metų, aukštesniems nei 150 cm ir sunkesniems nei 50 kg, siūlome išbandyti pilką trasą;• Patiems stipriausiems, vikriausiems ir drąsiausiems, tiems, kam jau sukako 18 metų ir kurie yra pasirengę iššūkiams, siūlo išbandyti save juodojoje trasoje;• Vainikuoti savo nuotykį siūlo nusileidimu iš 20 m aukščio 333 m ilgio lynu (tokią pramogą galime pasiūlyti tik vyresniems nei 14 metų svečiams, sveriantiems daugiau kaip 50 kg).
Šis bilietas galioja 2 suaugusiems ir 2 vaikams iki 18 metų.
Belmonto nuotykių parkas – tai nauja pramogų galimybė ne tik suaugusiems, bet ir vaikams! Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke, Nuotykių parkas siūlo lankytojams ekstremalių pramogų ir Belmonto centro svetingumo derinį. Parkas įrengtas kairiajame Vilnelės šlaite, beveik 40 m iškilusiame virš vaizdingo Belmonto slėnio. 

Kaina nuo: 50.00 EUR.