Loading…

Renginių ir poilsio centras “Gervalis”

APIE MUS

Renginių ir poilsio centras “Gervalis” – ypatingai jauki, šiluma ir išskirtine ramybe spinduliuojanti vieta. Ant Klykių ežero kranto, gražaus miško apsuptyje…
Tai naujas 2015 metais rugsėjį duris atvėręs renginių ir poilsio centras. Ši vieta skirta ypatingoms akimirkoms! Jūsų vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, įmonių renginiams, konferencijoms, draugų ir šeimos šventėms bei poilsiui…
Jūsų laukia aštuoni moderniai įrengti numeriai, erdvi 150 m² renginių salė, dvi terasos su vaizdu į ežerą, teniso kortas, krepšinio aikštelė, smėlėtas ežero paplūdimys.
Kuriant pastato interjerą pasitelktas natūralus gamtos spalvų koloritas, dekoruotas Ramunės Ulevičienės tapybos darbais.
Centre veikia restoranas, pirčių kompleksas su sauna, garine pirtimi, infraraudonųjų spindulių pirtimi ir sūkurine vonia. Vaikams įrengta vaikų žaidimų aikštelė, smėlio dėže ir sūpynės.
Tai elegantiškas, konfidencialus renginių ir poisio centras.

APGYVENDINIMAS

Renginių ir poilsio centras “Gervalis” teikia keturių žvaigždučių svečių namų paslaugas.
Svečiams siūlomi aštuoni moderniai įrengti klasikinio stiliaus numeriai su balkonais, natūralaus medžio baldais, plokščiaekraniais televizoriais ir mini barais – šaldytuvais. Kiekvienas numeris turi vonios kambarį su dušu, oro vėdinimo sistemą. Visuose numeriuose vyrauja natūralus gamtos spalvų interjeras, dekoruotas Ramunės Ulevičienės tapybos darbais. Svečiai gali nemokamai naudotis bevieliu internetu. Kiekvieną rytą renginių ir poilsio centro “Gervalis” restorane ruošiami gausūs Didieji švediško stalo pusryčiai. Pusryčius galima užsisakyti ir į numerį. Iš numerių atsiveria erdvinė ežero ir miško panorama. Aplinką supa nuostabi gamta ir švarus oras. Ankstyvą rytą galite būti maloniai nustebinti pro savo langus pamatydami kankorėžius gliaudančią voveraitę arba išgirsti į medį stuksenantį genį.

Visuose numeriuose rasite:

plokščiaekranį televizorių
darbo stalą ir drabužių spintą
nemokamą bevielį internetą
mini barą – šaldytuvą (išskyrus Nr. 4)
oro vėdinimo sistemą
higienos priemones
(kosmetines servėtėles, muilą, kūno želė ir šampūną)
plaukų džiovintuvą
batų tepalą

Į numerio kainą įskaičiuota:

Savitarnos pusryčiai
Galimybė naudotis teniso kortu 1 val.

Visų tipų kambariuose, išskyrus vienviečius, galite patogiai įsikurti kartu su savo vaikais.
Priemokos už papildomus asmenis:
Kūdikio (iki 3 m.) lova gali būti pristatyta už 5.00 Eur
Vaikas iki 3 metų – nemokamai, jei naudojamos tik kambaryje esančios lovos.
Vaikas nuo 4 iki 11 metų – 8.00 Eur, jei naudojamos tik kambaryje esančios lovos.
Vaikas nuo 12 iki 16 metų – 11.00 Eur, jei naudojamos tik kambaryje esančios lovos.

Numeriuose gali apsistoti iki 26 asmenų.