Loading…

Renginių organizatorius “Aktyvios pramogos”

Ar įsivaizduojate įtempto siužeto veiksmo filmą realybėje?

Trys kaukėti teroristai įsiveržia į patalpas ar teritoriją, kurioje yra svarbus asmuo. Aidi šūviai, grąsinimai, sprogsta dūminės bombos, įsivyrauja chaosas ir Jūsų imonės vadovas pagrobiamas…

Laikas bėga, teroristai nenuspėjami ir įsiaudrinę, iškilusi didelė grėsmė įkaitui. Ir tik likęs kolektyvas, įmonės darbuotojai, organizacijos nariai gali jį išlaisvinti. Tačiau, norint susigrąžinti pagrobtąjį, būtina įdėti daug pastangų. Grupė siunčiama į karių ruošimo stovyklą, kuriuoje jie bus paruošti įkaito išvadavimo operacijai. Kariai pradeda savo pavojingą misiją: pasirūpinti sužeistaisiais, taikliai šaudyti ir mėtyti granatas, surengti pasalą ir, žinoma, sugebėti pasigaminti kareivišką maistą.

Ekstremalios situacijos lydi viena kitą, sunkumai laukia kiekvieno dalyvio, misija tampa asmeniniu ir kolektyviniu išbandymu.

Veiksmas trunka tris valandas, renginio dalyvius pasitinka kareiviai, pagrobimą vykdo kaukėti teroristai, kurie šaudo garsiniais šoviniais ir mėto dūmines granatas. Po pagrobimo imonės kolektyvas paskirstomas į dvi komandas.

Kas laukia Jūsų renginio metu?

1. Dujų kameros įveikimas su dujokauke: komandos nariai turi įveikti dūmų užpildytą tunelį su rusiška dujokauke. Tunelis sumontuotas iš kamufliažinės medžiagos. Įspūdinga rungtis.

2. Sužeistųjų gabenimas: abi komandos turi sutvarstyti sužeistuosius ir su dviejų pagalių bei virvės pagalba pernešti į saugią zoną. Rungtis, kurioje laimi darni veikla ir komandinis darbas suteiks progą susibendrauti ir geriau pažinti vienas kitą.

3. Šaudymas į taikinius: šioje užduotyje varžomasi, kurie taikliau šaudys į taikinius. Vykdant užduotį šaudoma imitaciniais „Kalašnikovo” ir „M16″ šautuvais, komandai skiriama po 1000 šovinių.

4. Veidų maskavimas: visi vakarėlio dalyvių veidai maskuojami, kareivišku kamo kremu. Taip pat šis kremas renginio metu apsaugos veidus nuo uodų ir kitų mašalų.

5. Granatų sprogdinimas: imitacinių granatų mėtymas į taikinį.
Didelę reikšmę įgyja komandos palaikymas tiek sėkmės tiek nesėkmės atveju. Vakarėlio dalyviai turi mėtydami „granatas” išsprogdinti taikinius.

6. Sprogmenų gaminimas: komandos tikslas iš „dinamito” lazdelių, laužo, popieriaus virvelių ir salietros pagalba pagaminti degančią virvelę ir „išsprogdinti” iėjima į teroristų bazę.

7. Teroristų bazės ataka: komanda randa karinį inventorių. Jie turi paruošti atakos planą, „apsiginkluoti” ir sėkmingai įvykdyti teroristų bazės ataką.

8. Priešininkų komandos bombardavimas: kadangi baigėsi karinė amunicija, tačiau tolumoje matomi teroristai, jie atakuojami, „paralyžuojančiu mišiniu” – balionais užpildytais vandeniu. Laimi ta komanda kuri pataiko daugiau balionų į taikinį.

9. Šliaužimas po „spygliuota viela”: kariai turi prašliaužti po „spygliuota viela”. Po apačia patiesiama kamufliažinė medžiaga.

10. Kareiviško maisto ruošimas: kuri komanda greičiau pagamins kareivišką maistą iš sauso davinio. Valgant galima aptarti įspūdžius, pasidžiaugti sėkme.

Sertifikatų įteikimas: sveikinimų ceremonija. Visi „kariai” sėkmingai pasveikinami įveikus sunkias ir sudėtingas stovyklos užduotis. Kiekvienas dalyvis gauna asmenišką „karinių rungčių” baigimo certifikatą. Taip pat į sertifikatą, galima papildyti Jūsų įmonei aktualiomis frazėmis.

Galimybė papildomai užsakyti dažasvydį, fotosesiją.

Šis renginukas labiausiai tinka pramogoms įmonės vakarėlio metu, arba „komandos cementavimui”.

Orientacinė renginio trukmė 3 – 4 valandos.
Kaina nuo 2000 litų + PVM

Kontaktai:
Kilus klausimams skambinkite 8 699 35520.