Loading…

Respublikinė jogos mokykla

Respublikinė Jogos Mokykla (toliau RJM) veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Radviliškyje, Panevėžyje, Kretingoje, Pakruojyje, Kuršėnuose, Šeduvoje, Ventoje, Joniškyje ir Rishon Le Cion (Izraelyje).

Respublikinės Jogos Mokyklos Mokytojas Lev Bechakas, gyvena Lietuvoje. Jis rytų mokymą gerai adaptavo mūsų, vakariečių mentalitetui ir poreikiams. Mokykloje atliekamos Jogos praktikos bei įvairūs psichotreningai padės išlavinti kūną, išvaduoti jį nuo negalių ir ligų, išmokys kontroliuoti emocijas ir mintis, nukreipti protą norima linkme, išlavins vaizduotę bei kūrybinį mąstymą. Tarpusavio sąveikos praktikos padės pažinti save, mus supančius žmones, be konfliktų, harmoningai su jais bendrauti. Galbūt čia Jūs rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus, rasite asmeninių  problemų sprendimus bei saviraiškos būdus.

Pirmas žingsnis – kursas pradedantiesiems. Jį gali lankyti ir nieko apie jogą nežinantys žmonės, ir tie, kurie jau skaitė apie ją, o gal net praktikavo kituose jogos klubuose. RJM darbo sistema tiksliai atitinka “mokyklos” sąvoką, nes mokymas laipsniškas ir nuoseklus. Visuose mūsų filialuose dirbama pagal vieningą sistemą:

Vienas kursas sudarytas iš intensyvios sesijos ir tarpsesijinių užsiėmimų.

Intensyvioji sesija trunka penkias dienas iš eilės (nuo pirmadienio iki penktadienio), kada vakarais po 3-4 val. mokiniai dirba su instruktoriumi. Čia pateikiami filosofijos pagrindai, mokoma asanų, kvėpavimo, meditacijos bei relaksacijos. Kiekviena sesija yra lyg aukštesnė pakopa, kurioje visos praktikos sudėtingėja. Šios pakopos palaipsniui paliečia visus energetinius žmogaus centrus, kurie taip harmonizuojami.

Tarpsesijiniai užsiėmimai vyksta du mėnesius (per pertrauką tarp intensyviųjų sesijų) vieną kartą per savaitę. Tada daromos išmoktos asanos, grupės instruktorius koreguoja mokinių klaidas, atsako į iškilusius klausimus. Jogos efektas turi stipresnį poveikį žmogaus fiziniam kūnui bei dvasiniam gyvenimui, jei žmogus kasdien savarankiškai daro asanas namuose. Po dviejų mėnesių praktikos prasideda aukštesnė intensyvioji sesija.

Norint ko nors pasiekti savirealizacijos kelyje, reikalinga nuolatinė praktika, todėl mokyklos mokymo sistema sudaryta taip, kad kiekvienas galėtų ne tik išgirsti apie praktikas, bet ir jas pamėginti, pritaikyti savo gyvenime, paversti nuolatinėmis sistemingai jas praktikuojant. 

Bazinį kursą sudaro penkios intensyviosios sesijos, kurias baigus išduodamas diplomas. Po šio kurso kiekvienas praktikuojantis jau pats nusimano Jogos praktikose, todėl gali praktikuoti savarankiškai ar lengvai įsilieti į kitą Jogos grupę. Tačiau kiekvienas turi galimybę mokymą tęsti šioje mokykloje ir pereiti į aukštesnį kursą pažengusiems.

RJM rengia:

Jogos seminarus, į kuriuos susirenka visi visų miestų RJM mokiniai. Tačiau į jogos seminarą gali patekti tik tam pasiruošę žmonės, t.y. baigę bazinį kursą. Nebaigus bazinio kurso, galima važiuoti į vasaros lauko stovyklas.

specializuotas sveiko gyvenimo būdo ir lieknėjimo programas, kuriose gali dalyvauti ir nesimokantys mūsų mokykloje. Joga lieknėjimui šioje mokykloje dėstoma jau seniai ir sulaukė gerų rezultatų.

Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Radviliškyje yra renkamos vaikų jogos grupės. Taip pat jiems organizuojamos vasaros stovyklos. Joga vaikams padeda išsaugoti tiesų, sveiką ir lankstų stuburą (o šiuo metu tai didelė problema) brendimo laikotarpiu.

Klaipėdoje ir Šiauliuose renkamos jogos grupės senjorams. Senjorų joga ne tik palaiko vyresnio amžiaus žmonių kūnus, bet ir padeda išlaikyti dalyvavimo visuomenės evoliucijoje jausmą, skatina norą dalintis savo gyvenimiška patirtimi.

Kontaktai įvairiuose Lietuvos miestuose:

Vilnius 8 618 78015 arba 8 685 50130 (Inga)

Kaunas 8 655 38020 (Olga)

Klaipėda 8 618 78040 (Jolita), 8 685 85340 (Renata)

Šiauliai 8 655 38030 (Renata), 8 652 90140 (Svajūnė)

Panevežys 8 687 71843 (Ramutė)

Alytus 8 616 41103 (Elytė)

Kretinga 8 685 82757 (Loreta)

Radviliškis 8 670 20963 arba 8 682 56230 (Renata)