Loading…

Restoranas “Apvalaus stalo klubas”

“Apvalaus stalo klubas” – tai restoranų ir viešbučio kompleksas Trakuose, įsikūręs ant Galvės ežero kranto priešais Trakų pilį. Savo svečiams suteikiame malonumą gėrėtis pilies vaizdais, mėgautis išskirtiniais patiekalais, švęsti progines šventes ir sukaktys.

“Apvalaus stalo klubo” picerijoje smagiai papietausite su šeima, į Vyno Lounge kiekvieną savaitgalį kviečiame į nemokamas kibinų gaminimo pamokėles, restorane mėgausitės gurmaniška prancūzų virtuve ir įvairių pasaulio regionų vynais. Patiekalų meniu koreaguojamas pagal sezoną ir tuo metu esančias daržoves ar miško gėrybes, o maisto gardinimui naudojamos šviežiai skintos prieskoninės žolelės, kurios kasdien atkeliauja iš “Apvalaus stalo klubo” šeimininkų ekologinio ūkio.

Išskirtinis „Apvalaus stalo klubo“ akcentas – panoraminiai langai, pro kuriuos jums atsivers užburianti Trakų pilies panorama. 

„Apvalaus stalo klubas“ – tai išskirtinė vieta Jūsų šventei! Vestuvių, krikštynų, gimtadienių šventes siūlome švęsti penkiose skirtingose salėse, o šventinio meniu kaina prasideda nuo 44 Lt/asmeniui.

Darbo laikas: 12:00 – 22:00.