Loading…

Restoranas „Avenue“

Restoranas „Avenue” – tai vieta, kurioje visi jaučiasi tarp savų!
Čia dažnai susitinka veiklūs, laiką planuojantys žmonės, ilgiau, prie kavos puodelio ar kokteilio, užsibūna neskubantys.

„Avenue” Jūs galite skaniai ir greitai papusryčiauti, atsipalaiduoti pietų metu ar pavakarieniauti klausantis gyvos muzikos. Vėlyvą popietę siūlome pasiduoti pagundai paskanauti garsiojo „Avenue” avižinių dribsnių pyrago su ledais!

Jis įtiks ne tik smaližiams, bet ir sveikuoliams.

„Vilniaus vartuose” įsikūręs pietų ir laisvalaikio restoranas – ideali vieta verslo susitikimams. Restorano pietų meniu nuolat keičiamas ir visada ypatingas, o vakare – subtilus ir stilingas. Kiekvieną dieną „Avenue” restorane, nuo 11:00 iki 15:00 val., veikia greitoji savitarnos linija, kurioje vis skirtingi dienos pietų patiekalai. Galite pasirinkti iš kelių rūšių salotų, sriubų, karštųjų patiekalų, desertų bei gėrimų.  Greita, paprasta, skanu ir tikrai nebrangu! O nuo 15:00 val kviečiame paragauti patiekalų iš vakarinio meniu, kuriame rasite visame Vilniuje pagarsėjusius mūsų firminius bulvinius blynus su grietinės ir avokado padažu ar Lietuvoje nepelnytai pamirštą viščiuką „tabaka”. Mūsų restorane jis patiekiamas keptas meduje su balzamiko kremu.

„Avenue” skanu visiems: tradicinės virtuvės, sveiko maisto mėgėjams ir netgi gurmanams.

Restorano interjeras yra labai lankstus, kas itin aktualu planuojant pobūvius ar banketus. Sėdimų vietų skaičius restorane – 110.