Restoranas “Bokštas”

Naujas restoranas „Bokštas” yra įsikūręs šalia Kauno Muzikinio teatro ir išlikusios senosios miesto gynybinės sienos su Malūnininkų bokšteliu – naujojo verslo ir gyvenamojo pastato „Bokštas” pirmąjame aukšte, Kęstučio g. 86.

Vakarietiškas, klasikinis ir kartu šiuolaikiškas restoranas lankytojų laukia jau nuo 8:00 val ryto. Šiltos bandelės, platus pusryčių patiekalų asortimentas, išskirtinė kava, kurią iš Švedijos tiekia garsi firma „Johan & Nystrom”, specialiai apdorojanti įvairiose šalyse surenkamas pupeles, suteiks galimybę greitai ir skaniai papusryčiauti.

Dieną nuo 12:00 iki 15:00 val. kviečiame verslo pietums!

Iš anksto paruošti salotų ir šaltų patiekalų stalai suteiks galimybę ne tik greičiau papietauti, bet ir pasirinkimo laisvę. 

Mėgstantiems panaktinėti, bei vakarinių renginių lankytojams – puiki proga pratęsti vakarą ir skaniai pavakarieniauti, nes restoranas dirba kiekvieną dieną iki 01:00 val. nakties.

Jeigu jūs ruošiatės svečių priėmimui, rengiatės pobūviui ar firmos šventei, kviečiame pasinaudoti mūsų restorano teikiamomis paslaugomis, tiek restorane „Bokštas” banketinėje salėje iki 40 žmonių, tiek pagrindinėje salėje iki 200 žmonių, tiek išvykose, t. y. jūsų pasirinktose, arba mūsų siūlomose patalpose. Turime galimybę organizuoti renginius su šventinėmis programomis bei aptarnauti renginius po atviru dangumi (išvykos į gamtą, masiniai renginiai ir pan.).

Restorano klientų patogumui siūlomas saugomas požeminis automobilių garažas. Įvažiavimas iš Kęstučio g., paskambinus nurodytu prie pakeliamų vartų telefonu. Saugiai pastatyti automobilį padės restorano darbuotojas.