Loading…

Restoranas “Čingischanas”

„Čingischanas” – vienintelis restoranas Lietuvoje, svečiui galintis pasiūlyti Centrinės Azijos tautų virtuvės patiekalų. Jau antrus metus dirbantis restoranas užsitarnavo savo gerbėjų meilę ir ištikimybę.

Restorano virėjai – tikri Kazachstano, Kirgizijos, Uzbekistano, Azerbaidžano virtuvių profesionalai, gyvenę ir dirbę būtent šiose šalyse. Šeimininkai mano, kad tik tokie virėjai gali perteikti autentišką dvasią ir skonį, žinoti gaminimo subtilybes. „Čingischano” valgiaraštis užsukusiam siūlo patiekalų iš avienos, jautienos, kiaulienos, garsiųjų plovų, ant žarijų keptų šašlykų, sriubų įvairovę. Na, o labiausiai „Čingischanas” garsėja arklienos patiekalu „Bišparmak”, reiškiančiu „Penki pirštai” ir valgomu tiesiog rankomis.

Atvykę į restoraną, atsiduriame tarsi Rytų šalyse: rytietiški audinių raštai , smilkalų kvapas ir rami melodija. Rūsio salėje ant sienų kaba XVII-XVIII amžiaus ginklai, akį traukiantys paveikslai, kurie byloja apie turtingą Rytų šalių gyvenimą, jų pomėgius. Nedideliame baseine čiurlena vanduo, plaukioja žuvytės. Restorano interjeras dvelkia jaukia prabanga, todėl čia gerai pasijus ir verslo susitikimą suorganizavę ir linksmai su šeima laiką praleisti atvykę svečiai. „Čingischanas” kviečia į nedidelę kaljano salę, kurioje galėsite pasimėgauti skaniu gėrimu, užtraukti kvepiančio tabako bei linksmai su draugais pabendrauti.

Restoranas turi nedidelę banketinę, 15 vietų, salę.
Savaitgalio vakarais „Čingischanas” lankytojus šildo ne vien sočiais patiekalais, gera atmosfera, bet ir gyva muzika.  

Restorano paslaugos: išvažiuojamieji pobūviai, išvažiuojamieji kaljano vakarėliai, rytietiško stiliaus renginių organizavimas su pilvo šokėja, gyva muzika, verslo renginių organizavimas, vestuvės, gimtadieniai.