Loading…

Restoranas „Da Antonio“

2007 m. gegužę Europos centro golfo klube (Vilnius – Molėtai 26 km) įsikūrė „Da Antonio” restoranas.
Restorano aplinka vasaros sezonu žalia savaip veikia lankytojų apetitą. Atsisėdusiųjų terasoje, viduje (vienusyk tilptų apie 60 svečių) žvilgsnis nukrypsta į garvežį, primenantį lauko kepsninę, tad svečiai nepraleidžia progos paskanauti jiems matant kepamos mėsos, žuvies ar jūrų gėrybių. Šie patiekalai ruošiami nenutolstant nuo itališko stiliaus – marinatui virtuvės meistrai naudoja prieskonines žoleles, „Extra Virgin” rūšies alyvuogių aliejų. Geru oru sėdint lauko terasoje, norisi užsibūti ilgėliau. Nuo čia atsiveria puikūs vaizdai į golfo laukus, tvenkinius ir treniruočių aikštelę. Golfo ir rafinuotos itališkos virtuvės duetas vilioja įvairių renginių užsakovus. Prasiblaškyti po darbų čia atvyksta ir įvairių kompanijų kolektyvai. Ši vieta puikiai tinka dalykiniams susitikimams su verslo partneriais ir kolegomis.
„Da Antonio” virtuvės meistras Manfredo Molteni yra kilęs iš Lombardijos regiono Italijoje, kuris garsėja ypatingomis kulinarinėmis tradicijomis. Savo patirtį jis gilino daugelyje Italijos restoranų pas geriausius italų virėjus, vienas jų – Gualtiero Marchesi, stažavosi ir kitose užsienio šalyse, gilindamas savo kulinarinius sugebėjimus.
Kiekvienam sezonui itališką virtuvę papildo naujais patiekalais. Čia galima rasti vynų iš visos Italijos regionų. Restoranų tinklo virtuvės meistrai Manfredo Molteni ir Dmitrijus Babenko be daugybės tradicinių itališkų patiekalų, tokių kaip makaronai, ryžiai, ar saldieji patiekalai, siūlo ir gausybę šviežios žuvies, mėsos patiekalų, užkandžių. Kurdami naujus patiekalus virtuvės virtuozai mėgsta derinti neįprastus produktus, taip sukuriami neįsivaizduojamo skonio patiekalai.
Artėjant didžiausioms metų šventėms Kalėdoms ir Naujiesiems metams, siūlome sutikti jas arba praleisti savaitgalio popietę pas mus restorane. Jūsų lauks ne tik nuostabus žiemos peizažas, bet ir lauke liepsnojančio laužo šiluma…
Kad šalti žiemos vakarai neprailgtų, pas mus restorane galėsite pasivaišinti karšto vyno taure.