Restoranas “Daugirdas”

XVI a. gotikiniuose rūsiuose su tapytomis freskomis Jūsų lauks trys restorano salės – „Baltoji”, su senoviniu veikiančiu židiniu-joje vienu metu galime aptarnauti iki 60 svečių. Banketui galime paruošti 72 vietas. „Flambe” salėje svečių akivaizdoje bus ruošiami patiekalai ant ugnies. Šioje salėje telpa iki 18 žmonių (arba 22 banketo metu). Tai puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Ji gali būti lengvai pertvarkyta į pasitarimų salę. „Vyno” salėje savo svečiams siūlome platų rūšinių vynų asortimentą, sukauptą specialiose vynų spintose su temperatūrine korekcija atskirai baltiems ir raudoniems vynams. Taurėmis galėsime pateikti 8 rūšių vyną (4 baltojo ir 4 raudonojo) tinkamos temperatūros, kuris bus pilstomas specialiu vyno pilstymo įrenginiu “Vin au Verre”

Salėje, kurioje įrengta 18 sėdimų vietų, vyks degustacijos ir mokymai besidomintiems vynais ir gastronominėmis naujienomis.

Konferencijų salė gali būti naudojama kaip banketinė su 8 apvaliais dešimtviečiais stalais arba iki 90 žmonių prie bendrų stalų.

 

Jūsų patogumui barai:

„Miesto baras”- tai puiki vieta pašnekesiui prie lengvo užkandžio pirmame aukšte. Jame galėsite pasimėgauti saldumynais bei kepiniais, specialiai priderintais prie atitinkamos rūšies arbatos, ar išgerti kavos puodelį.

„Žiemos sodas” – 16 sėdimų vietų kokteilių baras, įrengtas ketvirto aukšto balkone po stiklu, todėl galima pasižvalgyti į senamiesčio stogus. O šalia esanti didžiulė lauko terasa vasaros metu idealiai tinka kokteilių vakarėliams.