Loading…

Restoranas “Didžioji siena”

Restoranas „Didžioji Siena” įkurtas 1997 m. Kaune, pačioje senamiesčio širdyje, prieš Katedrą. Nuo pat įkūrimo pradžios jame dirba patyrę virėjai, todėl ši maitinimo įstaiga greit pelnė gerą vardą mieste.

Patiekalų asortimentas gana platus. Siūloma įdomių užkandžių: krevečių suktinukų, skrandukų česnakų padaže, patiekalų iš paukštienos, jautienos, kiaulienos ar jūros gėrybių su egzotiškomis daržovėmis ir ypatingais prieskoniais. Galime pasiūlyti ir virėjo firminių, ir tradicinių kinų patiekalų. Restorane „Didžioji siena” yra ir vegetarų kampelis. Jeigu užsisakysite patiekalą metalinėje lėkštėje su pašildymu, jis ilgai neatvės ir garuos ant Jūsų stalo. Patiekalų porcijos didelės. Jų kaina – apie 18,00-24,00 Lt. Mažesnės porcijos kainuoja apie 12,00-14,00 Lt.

Mūsų restorane rasite tradicinės kiniškos arbatos ir gėrimų: tikro kiniško alaus, baltojo vyno. Nepamirškite ir deserto. „Didžiojoje Sienoje” galima mėgautis puikiais šilkiniais vaisiais, šilkiniais lapeliais bei kitais įstabaus skonio saldumynais.

Siūlome ir kompleksinius pietus. Sriuba bei karštasis patiekalas su ryžiais ir daržovėmis kainuos tik 9,90 arba 11,00 Lt.

Maistą į namus ar Jūsų darbo vietas atvešime su 10 proc. nuolaida.

Telefonai užsakymams: (37) 220585; 8 618 84066.