Loading…

Restoranas “El Gaucho Sano”

Argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano”, įsikūręs viešbutyje „Atrium”, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje.

Svečiai kviečiami pasivaišinti argentinietiškos virtuvės patiekalais pagal tikrąsias šios šalies tradicijas. Restorano valgiaraštį sudarė specialiai į Lietuvą atvykęs virtuvės virtuozas argentinietis Mario Ricardo Avallone. Be šio virtuvės šefo žinios, restorane nevyksta jokių pakitimų ar permainų, todėl čia tvyro tikrasis argentinietiškas skonis ir kvapas! Virtuvės maistas gaminamas tik iš natūralių produktų, tai atsispindi ir restorano pavadinime „El Gaucho Sano”, ispaniškai reiškiantį „sveikas piemuo”. Savito stiliaus interjeras atspindi kaimo dvasią: sienas ir lubas puošia dėmėti jaučių kailiai, šiltą atmosferą sukuria gelsvos spalvos šviestuvai, medžio ornamentai balduose, židinys, senove dvelkiančios fotografijos ir skambanti argentiniečių muzika. Patiekalai čia svečiui atnešami specialiuose autentiškuose Argentinos induose: pjaustydamas kepsnį lankytojas valgo ant medinės lentelės, tuo tarpu jo patiekalas visada išlieka karštas, nes po patiekiamu metaliniu indu nuolat rusena žarijos. Arbata geriama iš specialaus argentinietiško indo kalebaso su specialiuoju šaukšteliu-siurbikliu bombilia.

Taip pat galime pasiūlyti labai platų vynų asortimentą iš visų pagrindinių pasaulio regionų. Keletą rūšių šio gėrimo Lietuvoje turime tiktai mes.