Loading…

Restoranas “Le Gout”

„Le Gout” – jaukus, gero skonio restoranas su Prancūzijos dvelksmu įsikūręs pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje šalia Katedros aikštės kviečia užsukti tuos, kurie išsiilgę gero ir kokybiškų patiekalų skonio; užuosti patrauklius kvapus; susitikti su draugais; išgerti puodelį arbatos; pažinti tai, kas nauja; papietauti miesto centre; dalintis šypsena; pasijausti laukiamu; pasivaišinti kava ar suvalgyti tik desertą; įsimylėti iš pirmo žvilgsnio; nepagailėti komplimento; mėgautis nuostabiu vaizdu; stebėti miesto ritmą; vakarieniauti skambant gerai muzikai; mėgautis vyno taure iš geriausiuosių Prancūzijos regionų; sėdėti minkštai ir jaukiai; pajausti šviežumą. Tiesiog mėgautis geru skoniu – Le Goût.

Renginių maitinimo įmonė, kuriai svarbiausia – kliento pageidavimai ir šviežias, lyg namuose ruoštas maistas.
Čia maisto gamybai skiriamas ypatingai didelis dėmesys, ko pasekoje patiekalai ant Jūsų stalo visuomet bus nuostabūs.
Mes stengiamės orientuotis į geriausią kainos ir kokybės santykį, būti lankstūs, ruošti kiek įmanoma individualesnius pasiūlymus.
Tikime, jog geriausi sprendimai atrandami kiekvienam klientui skiriant išskirtinį dėmesį, nesvarbu ar tai didelė įmonės šventė, prezentacijos, furšetas ar tiesiog jauki šeimos šventė.
Visa tai reiškia, jog mes ne tik stengiamės patenkinti Jūsų lūkesčius – mes norime juos viršyti!

Restorano paslaugos: pobūvių, banketų, furšetų ruošimas; konferencijų, verslo susitikimų maitinimas; išvažiuojamieji pobūviai, įvairių masinių renginių organizavimas, maitinimo organizavimas, vestuvės, gimtadieniai ir kitos jaukios šventės.