Loading…

Restoranas “Memelis”

“Memelis” – ilgą istoriją išgyvenusi vieta, kur gaminamas unikalaus skonio ir vienintelis toks alus pasaulyje. Vietoje gaminamas alus iš kitų alaus rūšių išsiskiria senovės aludarių sukurtu receptu, kurio dėka išgaunamas tikro ir turtingo skonio, nepasterizuotas ir visada šviežias alus.

Pirmąjame restorano aukšte yra įsikūrusi “Memelio” alaus darykla, įrengtas dydysis pagrindinis baras ir dideli balkonai. Kiekvienas atvykęs turi galimybę pamatyti ir parodyti svečiams, kaip gaminamas Memelio alus. Taip pat gali paragauti šviežio alaus. Vakarais vyksta karaoke konkursai, smiginio varžybos, kur galite laimėti įvairiausių prizų.
Šiuo metu verdame šviesųjį, juodąjį ir nefiltruotą alų.

Memelio 2-ąjame aukšte rasite jaukaus restorano alaus salę su baru. Videoekrane rodo įvairius koncertus, sporto varžybas. Vakarais linksmi šokiai su DJ. Vyksta žaidimai su publika.

Memelio 3 iąjame aukšte, įsikūręs naktinis Lotynų Amerikos kokteilių klubas “Pabo Latino”. Tai vienas populiariausių Lotynų Amerikos stiliaus klubų, kuris savo interjeru ir intymia aplinka suteikia paslapties ir jaukumo. Vakarais vyksta šokių pamokėlės visiems norintiems, šokių konkursai.