Restoranas “Pizza Dominium”

Dominium S.A. veikia nuo 1993 metų, esame vienas iš didžiausių restoranų tinklų Lenkijoje ir viena iš sparčiausiai augančių tokio pobūdžio bendrovių Centrinėje Europoje. Mes siūlome, be kita ko, virš 30 rūšių gurmaniškų picų bei italų virtuvės patiekalų. Įmonės veikla remiasi kvalifikuotais darbuotojais ir profesionaliais organizavimo principais. Kiekvienas restoranas siūlo nemokamą pristatymą, o užsakymus galima pateikti internetu arba paskambinus telefonu i Skambučių Centrą.

 

Per 16 savo veiklos metų atidarėme apie 60 savo restoranų visoje Lenkijos teritorijoje ir užsienyje. Pastaraisiais metais patekome į Rumunijos ir Airijos rinkas, planuojame plėstis į Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos rinkas.

 

Dauguma mūsų restoranų veikia didmiesčiuose (pvz., Varšuvoje, Krokuvoje, Liubline, Katovicuose ir Vroclave), arba mažesniuose miestuose, esančiuose netoli didmesčių. Restoranai dažnai įsikūrę prekybos centruose ar gatvėse, kuriuose yra didelis pėsčiųjų judėjimas. Be to turime kelis restoranus patraukliuose turistiniuose kurortuose, pvz. Zakopanėje, Jastarnioje.

 

Restoranas dirba kasdien nuo 10:00 iki 22:00

Adresas: Vilnius, Ozo g. 18, tel. nr (8-5) 219-55-55