Loading…

Restoranas “Salingas”

Kinų patiekalai – vieni garsiausių ir populiariausių pasaulyje. Nors kinų virtuvės ištakos siekia seniausius laikus, dauguma valgių yra mėgstami ir dabar.Tai labai įvairūs, lengvi, sveiki ir nekaloringi patiekalai, patrauklūs akiai ir dažniausiai greitai ir lengvai pagaminami.

Kinų virtuvėje naudojami įvairūs , mums ne visada žinomi produktai, pavyzdžiui džiovinti juodieji grybai, imbiero šaknis, kiniški makaronai, kiniškas ryžių vynas. Vieni valgiai yra gausiai pagardinti prieskoniais ir labai aštrūs, kitiems būdingas subtilus aromatų derinys. Čia rasite įvairius turtingos ir autentiškos kinų virtuvės patiekalus, kurių receptūros ir dauguma panaudotų prieskonių parvežti iš  Kinijos.

Restorano paslauga – maisto užsakymas į namus. Nuo šiol tu gali mėgautis savo skaniausiais patiekalais ir namie ir vakarėlyje. Prašome peržiūrėti mūsų meniu ir išsirinkti tai, kas labiausiai patinka.

Ruošiame banketus ir mūsų restorane. Salėje talpiname iki 25 žmonių. Pobūvio maisto kaina vienam žmogui nuo 30,00Lt. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums, o Jums beliks tik puikiai praleisti laiką.

Geras maistas, puikus aptarnavimas ir maloni aplinka – tai mūsų pagrindiniai tikslai, kurie kiekvienais metais tobulinami.

Užsakymų telefonas: 8 41 520922

Atvežimo į namus kaina Šiaulių mieste 10 Lt.

Restorano “Salingas” meniu.